PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJNO HANDLOWO USŁUGOWE "CONTACT O/K" SP. Z O.O.

Kielce

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJNO HANDLOWO USŁUGOWE "CONTACT O/K" SP. Z O.O.

ph

z pierwszego wrazenia firma ok, kompetentna zarzad na poziomie, jednak kolejne wrazenie jest zupelnie inne. Slowo prezesa to banka mydlana, zero profesjonalizmu, nie szanuja ludz, obiecuja cos z czego wycofuja sie po 2 dniach i jeszcze nie mowia to oni tylko wyreczaja sie sekretarka. zal

Wiesz coś o nowych rekrutacjach w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJNO HANDLOWO USŁUGOWE "CONTACT O/K" SP. Z O.O.? Jak wygląda praca w firmie? Podziel się swoją opinią z użytkownikami forum.

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJNO HANDLOWO USŁUGOWE "CONTACT O/K" SP. Z O.O. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJNO HANDLOWO USŁUGOWE "CONTACT O/K" SP. Z O.O.