IMS

Gdynia

Opinie o IMS

Kwiatek

Ja jeżdziłem z IMS do Leirvika. Przez pewien czas Jachu też był moim foremanem. Może lubi wypić trochę więcej niż inni, ale w pracy zawsze wszystko grało- wszystko było dobrze zorganizowane. Norwedzy byli b. zadowoleni z naszej grupy. A co do tego, że nasza grupa monterów to banda pijaków to kompletna bzdura. Jak masz coś do nas to się ujawnij, a nie ukrywasz się pod anonimem- bo tak to ja też mogę sobie bajki wymyślać takie, że Andersen mógłby się chować. Jachu i kiedyś Bartoszek -to byli najlepsi foremani.

Zostaw opinię o IMS - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMS