SN Ventures

Opinie o SN Ventures

Agata
użytkownik zarejestrowany

@Sita, takie wydarzenia są bardzo istotne, dobrze, że w jakiś sposób pracodawca dba o pracowników, nie tylko wypłacając im wynagrodzenia, ale jak mówisz w różnych postaciach pakiety socjalne czy imprezy integracyjne. Może ktoś z obecnych osób na forum,napisze czy obecnie prowadzona jest rekrutacja? Może SN Ventures poszukuje pracowników?

Sita
użytkownik zarejestrowany

No mają pakiety i medyczne i pakiety jakieś tam dla dzieci, że paczki na święta czy inne dni dziecka, kiedyś nawet byłem na imprezie chyba integracyjnej u nich, gdzie wszyscy coś tanczyli i malowały klauny dzieciom twarze, no spoko bardzo było serio.

anonim - 2011-05-26 13:53:24 Pracuje w firmie SN Ventures od 10 miesięcy i jedyne z czym mogę się zgodzić to to iż produkt nie jest super łątwy do sprzedaży. Pieniądze otrzymuje na czas. Premie są wypłacane zgodnie z wcześniej ustalonym i przyjętym planem. ( usunięte przez administratora ) Ty moze otrzymujesz na czas bo jestes kolezka [usunięte przez moderatora] :)

Radek

Przecież( usunięte przez administratora )sprzedaż była słaba a wydatki związane z prowadzeniem spółki wysokie.( usunięte przez administratora ) Głównie przez częste zmiany planów sprzedażowych, b( usunięte przez administratora ) Całe szczęście że ten( usunięte przez administratora ) został zamknięty.

To czyste szaleństwo. Oni dalej sprzedają ( usunięte przez administratora )No tak. Polska to duży kraj i pewnie znajdą kolejnych potencjalnych ( usunięte przez administratora )

mietek

( usunięte przez administratora )> Ale oczywiście wszystko wiedzą najlepiej ! Nie polecam ani franczyzy ani pracy A szkoda, bo sam rynek ISO wydaje się ciekawy i już widzę byłych techników jak śmigają z własną ofertą do klientów byłego pracodawcy

Franczyzobiorcy powinni być bardzo ostrożni. Najlepiej dobrze się zastanowić i uważnie przeczytać umowę.

nolla

zgadza się też mogłam się o tym przekonać, jak będą tak szybko wszystkich zwalniać to za rok będzie u nich pół warszawy pracowało.

Zostaw opinię o SN Ventures - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SN Ventures