molex knutsen sp.z.o.o

Nieporęt

Opinie o molex knutsen sp.z.o.o

muszka867

za wiele się nie wiesz bo niestety firma nie ma swojej stroyn itnernetowej a jak widzisz pracownicy wypowiadają się niezbyt chętnie. ale z tego co plotki niosą to zacne zatrudnienie jest tutaj/ Wiązki kablowe dla przemysłu elektronicznego, samochodowego i budowlanego dzisiaj to dobra praca

ale jaja one same o sobie piszą [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak w Chinach to był u p D .NA BIURKU teraz facet ma lepiej haha

a

takich slow nie slyszalam ale jak sie jest leniem i czeka az wszystko podadza na tacy? dobrze ze placa nawet takim

!

jednym słowem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wyzysk jak w Chinach. Nawet lecą teksty w nawiązaniu do wyżej wymienionego kraju w grupie pana J.... i pani B "w Chinach to ludzie za miskę ryżu pracują, a Wy narzekacie" Ludzie pozostawieni bez nadzoru, bez pomocy, zastępców więcej niż ustawa przewiduje....zamiast pomagać ludziom, to łażą jak śnięte krowy aby tylko dzień przeleciał...a najlepiej leci na plotach.

Zostaw opinię o molex knutsen sp.z.o.o - Nieporęt

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie molex knutsen sp.z.o.o