TORRE GSM

Łódź

Opinie o TORRE GSM

Mateusz

Bardzo dobra, prężnie działająca firma. Pracodawca jest rzeczową osobą, potrafi słuchać sugestii swoich pracowników, a przede wszystkim szanuje ich zdanie oraz pracę, jaką wykonują. Adekwatnie przekłada się to na zarobki, stałych pracowników potrafi sowicie wynagrodzić, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Nigdy nie ma żadnych problemów co do wypłat, bardzo elastyczny grafik oraz brak jakichkolwiek barier na linii pracodawca - pracownik. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę TorreGSM każdemu, kto chciałby podjąć tutaj pracę.

Mozart

Bardzo fajna firma, lecz niestety szef burak. Zatrudnia na umowy smieciowe i wiecznie ma problemy. Nieuczciwy, cwaniakowaty, zaklamany nie potrafiący słuchać ludzi. Praca na chwile jak najbardziej lecz na dłużej to i tak zwolni nic nie powiedzac z dnia na dzień. Tchórz i jak najdalej od takich ,,para,, firm. Dla mnie zero

Tomasz

Bardzo dobra firma,nigdy nie zmieniłbym gdyby nie przeprowadzka do innego miasta, szef rzeczowy, zawsze wszystko jest rozliczane na plus pracownika, zero problemów, ze wszystkim zawsze można się dogadać z szefem. Płaca też jest naprawdę dobra, o wiele lepsza niż w 90% punktów Katowice

Zostaw opinię o TORRE GSM - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TORRE GSM