MoviTher Mobile Soziale Dienste
counter
4 3 13 5 1
Paweł Nowy wpis

@jadwiga nie wymagają żadnej znajomosci języków ?

TakNie

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w MoviTher Mobile Soziale Dienste?

@Pytanie

Bardziej arogancki , umieja bardzo dobrze manipulowac, straszyc Sądem a gdy sytuacja robi się podbramkowa p B.Karpinska zapyta się ,, czy bierze Pan/Pani jakieś leki ?"

Beata

Suwerenna Firma dobry klimat pieniądze są zawsze na czas, oplat od opiekunek nie pobiera ma sprawdzone miejsca czyli nie ma tak zwanych min.

Tak2Nie
@Beata

A jedna miny są BRAK WYPLATY a nie wspominajac ze kosztow podrozy nawet nie pokrywaja!

Arek

Pracuje dla tej firmy od 10lat I nigdy nie bylo z niczym problemu, umowa na ustalona wczesniej kwote, pieniadze zawsze na czas. Miejsca pracy sprawdzone i dokładnie opisane przed przyjazdem, wszystko w dobrym klimacie.

Tak2Nie
@Arek

Chyba sami sobie te opinie napisali! Slowo w slowo slyszalam od mateuszmrbig!! SLABE KOLES! I nie rozumuem dlaczego mnie zablokowales na fb i dlaczego pieniedzy nie mam jeszcze na koncie? Rodzina do ostatniego ZAPLACILA A TY NIE!!!!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

opiekunka

Uwaga oszustka. W ogłoszeniach podaje inne warunki płacy, a na miejscu po przyjeździe podpisuje umowy na 500 € i to jeszcze o współpracę (czyli na działalność gosp.) o czym nie pisze w ogłoszeniach. Wynagrodzenia potrafi całymi miesiącami nie wypłacać

Tak3Nie2
kamil1
@opiekunka

witam , pisze pani o Bożenie Karpinskiej z MoviTher ?? prosze o szybką odpowiedz

Tak5Nie
Jadwiga
@kamil1

Wszystkich ktorzy maja jakakak wiek wiedze o firmie movither24 z Patenburga prosze o kontakt! 606671304

Jadwiga
@opiekunka

Prosze o kontakt w sprawie firmy Movither 24 z Patenburga PILNE 606671304 UWAGA na oferty jej syna mateusz mrbig m/in na fb. Szuka opiekunek ,,na czarno" , nie informuje wczesniej ze ma w/w firme w de , nie podaje zadnych danych nawet nr tel do rodziny!

MJ

@Arek czyli do każdego zlecenia jest osobna umowa?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 285 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w MoviTher Mobile Soziale Dienste? Można dołączyć rodzinę?

Zostaw merytoryczną opinię o MoviTher Mobile Soziale Dienste - Bremen

MoviTher Mobile Soziale Dienste