MoviTher Mobile Soziale Dienste

Bremen

MoviTher Mobile Soziale Dienste

Opinie o MoviTher Mobile Soziale Dienste

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi informacjami o MoviTher Mobile Soziale Dienste? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Beata

Suwerenna Firma dobry klimat pieniądze są zawsze na czas, oplat od opiekunek nie pobiera ma sprawdzone miejsca czyli nie ma tak zwanych min.

opiekunka

Uwaga oszustka. W ogłoszeniach podaje inne warunki płacy, a na miejscu po przyjeździe podpisuje umowy na 500 € i to jeszcze o współpracę (czyli na działalność gosp.) o czym nie pisze w ogłoszeniach. Wynagrodzenia potrafi całymi miesiącami nie wypłacać

kamil1
@opiekunka 08.06.2016 20:04

witam , pisze pani o Bożenie Karpinskiej z MoviTher ?? prosze o szybką odpowiedz

Zostaw opinię o MoviTher Mobile Soziale Dienste - Bremen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MoviTher Mobile Soziale Dienste