Opinie o Mobile Medical Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mobile Medical Services Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mobile Medical Services Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci
Fizjoteraupeci Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobile Medical Services Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

W firmie Mobile Medical Services Sp. z o.o. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Specjalista Ds. Sprzedaży. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 15900 PLN.

Kiedyś wiem, że była taka oferta dodawana dla handlowca / koordynatora eventów. O ile niczego mi się nie przeoczyło to nikt nie nawiązywał do tej (usunięte przez administratora) a akurat mam w podobnej branży doświadczenie. czy to był krótki projekt i już jest całkowicie nieistotny?

Hanna

To tak odnosząc się do tego "naprostowania sytuacyjnego" we wpisach w związku z pomyłką w komentarzach, to jakie warunki pracy tak dla jasności są przyznawane dla Fizjoterapeutów? Przede wsyzstkim kwestie zarobkowe mnie interesują, w tym przypadku jaka umowę się zawiera?

Tomek Nowy wpis
@Hanna

Aktualnie stawka za wizytę u pacjenta to 90zł/godz. brutto. Umowa B2B lub zlecenie.

Siedziba jest w Warszawie? Zastanawia mnie po prostu to zapytanie o rozmowę kwalifikacyjna, czy nie byłoby łatwiej mieć ja przez telefon skoro praca jest na terenie całej Polski z tego co pisali? Który region polecacie?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Mobile Medical Services Sp. z o.o..
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Fudeko S.A.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Widzę, że większość osób przez pomyłkę pisze na temat firmy MoviTher Mobile zajmującej się zatrudnianiem opiekunek. Ten wątek jest poświęcony firmie Mobile Medical Services z Warszawy, która zatrudnia fizjoterapeutów do pracy na terenie Polski.

@Tomek

Chetnie dowiem sie gdzie znajde te wlasciwa firme MoviTher z Patenburga. Chodzi mi o nijakiego Mr.Big. Jego i jego nieuczciwa mamuske. Moje zarzuty dotycza oczywiscie ich, nie Was. Z gory prostuje.

Bartosz

Serio żeby dostać zaległą wypłatę trzeba aż iść do sądu? Ktoś tu pisał o tym. Nie można się dogadać polubownie? Jak to teraz wygląda?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie MoviTher Mobile Soziale Dienste? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Jadwiga

Do dzisiaj nie wypłacili mi żadnych pieniędzy a co tu dopiero o nadgodziny pytać ! Z dala od tych (usunięte przez administratora) !!!

Irena
@Jadwiga

Dobrze rozumiem, że jako pracownica Mobile Medical Services nie otrzymałaś pensji? Minął miesiąc od Twojego wpisu, może sytuacja już się wyjaśniła. Mam nadzieję, że wrócisz tu i podzielisz się swoją historią.

Irena
@Irena

Niestety nie mają zamiaru wypłacić mi pieniędzy, pomimo pisemnego wezwania do zapłaty!!! Mr Big ( Mateusz ) i jego matka stosują groźby w sensie ,, idź do Sądu, jak masz jakieś roszczenia "

@jadwiga nie wymagają żadnej znajomosci języków ?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w MoviTher Mobile Soziale Dienste?

Jadwiga

Bardziej arogancki , umieja bardzo dobrze manipulowac, straszyc Sądem a gdy sytuacja robi się podbramkowa p B.Karpinska zapyta się ,, czy bierze Pan/Pani jakieś leki ?"

Beata

Suwerenna Firma dobry klimat pieniądze są zawsze na czas, oplat od opiekunek nie pobiera ma sprawdzone miejsca czyli nie ma tak zwanych min.

@Beata

A jedna miny są BRAK WYPLATY a nie wspominajac ze kosztow podrozy nawet nie pokrywaja!

Arek

Pracuje dla tej firmy od 10lat I nigdy nie bylo z niczym problemu, umowa na ustalona wczesniej kwote, pieniadze zawsze na czas. Miejsca pracy sprawdzone i dokładnie opisane przed przyjazdem, wszystko w dobrym klimacie.

@Arek

Chyba sami sobie te opinie napisali! Slowo w slowo slyszalam od mateuszmrbig!! SLABE KOLES! I nie rozumuem dlaczego mnie zablokowales na fb i dlaczego pieniedzy nie mam jeszcze na koncie? Rodzina do ostatniego ZAPLACILA A TY NIE!!!!

opiekunka

Uwaga oszustka. W ogłoszeniach podaje inne warunki płacy, a na miejscu po przyjeździe podpisuje umowy na 500 € i to jeszcze o współpracę (czyli na działalność gosp.) o czym nie pisze w ogłoszeniach. Wynagrodzenia potrafi całymi miesiącami nie wypłacać

kamil1
@opiekunka

witam , pisze pani o Bożenie Karpinskiej z MoviTher ?? prosze o szybką odpowiedz

@kamil1

Wszystkich ktorzy maja jakakak wiek wiedze o firmie movither24 z Patenburga prosze o kontakt! 606671304

@opiekunka

Prosze o kontakt w sprawie firmy Movither 24 z Patenburga PILNE 606671304 UWAGA na oferty jej syna mateusz mrbig m/in na fb. Szuka opiekunek ,,na czarno" , nie informuje wczesniej ze ma w/w firme w de , nie podaje zadnych danych nawet nr tel do rodziny!

MJ

@Arek czyli do każdego zlecenia jest osobna umowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Mobile Medical Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobile Medical Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobile Medical Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobile Medical Services Sp. z o.o.?

Mobile Medical Services Sp. z o.o.
  • Jana Karola Chodkiewicza 5 lok. 86
    02-593 Warszawa

Mobile Medical Services Sp. z o.o.