CAPITAL PARTNER SP. Z O.O. SP. K.

Łódź

Opinie o CAPITAL PARTNER SP. Z O.O. SP. K.

Jeśli pracowałeś w firmie CAPITAL PARTNER SP. Z O.O. SP. K. to zapraszamy na nasze forum. Rynek pracy potrzebuje twojego komentarza.

nicki
@admin 02.08.2015, 15:57

Praca w Capital Partner daje satysfakcję w kontakcie z klientem i pozwala na doradzanie firmom oraz instytucjom przy pozyskiwaniu dotacji. Szefowie dbają o relacje z pracownikami oraz dobrą atmosferę w zespole i dają swobodę działania rozliczając z efektów pracy. Firma warta polecenia dla osób kompetentnych i zadaniowych. Ofert pracy na www.capitalpartner.pl

Zostaw opinię o CAPITAL PARTNER SP. Z O.O. SP. K. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CAPITAL PARTNER SP. Z O.O. SP. K.