Activia

Opinie o Activia

Magdalena

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Activia? Jakie widzicie korzyści, co wam przeszkadza? Czy ten pracodawca jest według was godny polecenia? Można liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, terminowe wypłaty? Zachęcam was do wypowiadania się.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Activia? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

paso

krawat, akurat jeżeli szukasz tego typu przywilejów to u nich próżno coś takiego znaleźć . Ale może uda Ci się wynegocjować.

nob

witaj napisz mi cos o pracy u niego ale szybko nobi23@o2.pl

sivy

Robiłem u niego i nie nazekam.

Zostaw opinię o Activia - Banīn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Activia