Budbau konstrukcje Sp. z o.o.

Świętochłowice

Opinie o Budbau konstrukcje Sp. z o.o.

iik
użytkownik zarejestrowany

blak, nie spodziewałbym się takich drastycznych zmian w firmie. Oni pracują bo pracują, są bo są, i albo ci taki poziom będzie odpowiadał albo poszukaj innego pracodawcy

zalety to nie goniom z robotom bo jej malo. wady to kapiom po dwiesta na tydzien i oszczędzaja na grzaniu hali Ci co sie ostali to godaja że cyganiom ludzi i maja pieronowe dlugi i juz niedlugo ich nie bedzie.moze nowo firma bydzie dbala o pracownikow.Jo po miesiacu roboty na czarno jak rozwalilech palec to mnie nawet na pogotowienie zawiezli i już tam nie bede robil.to co tu piszom to prowda ze ten caly prezes jak ino wroci z leczenia to zaroski pije.Godali nawet ze narombal sie i ruchem kierowal na srednicowce.Jo tam lubia takich wariatow.

moja firma już ich windykuje za zaległości. W sieci znajdziesz ich KRS.

czesc - mozesz podac na forum wiecej szczegułów tej firmy kto jest prezesem i udziałowcem ew udziałowcami cieżko sie dostac do tych informacji w urzedach - mam zamiar podac ich do sądu

gall

Anomin jesteś śmieszny. Firma istnieje na papierach dopiero miesiąc i miałeś szczęście u nas pracować? Albo dalej pracujesz w Kaji i Cię to boli? Idź po rozum do głowy. Nie chcę zdradzać Twoich danych Anonim, ale tylko jedna osoba w firmie Kaja jest do tego zdolna...

Ta niedawno uruchomiona firma produkcyjna zatrudnia pracowników na czarno.Płaci 50% ustalonej kwoty na początku a jak przychodzi do zapłaty to wymyslają preteksty że mała wydajnosc. Do tego firmą rzadzi trzech gości , kłócą sie przy pracownikach i chleją wóde za kasę z oszczędności na pracownikach do tego stopnia że ich prezes wylądował na leczenie do zakładu zamkniętego w Rybniku. Pracowałem 1 miesiąc i stanowczo odradzam.

Zostaw opinię o Budbau konstrukcje Sp. z o.o. - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budbau konstrukcje Sp. z o.o.