PPUH "ROL-MECH" Sp. j. w Piekoszowie

Piekoszów

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

PPUH "ROL-MECH" Sp. j. w Piekoszowie
3 3 6 1

Opinie o PPUH "ROL-MECH" Sp. j. w Piekoszowie

Roberto

Dziadowska firma, niedługo pewnie przestanie istnieć na rynku. Wiele do życzenia pozostawia jakość towaru nie wspominając o obsłudze. Skusilem się na ich usługę że względu na to, że zależało mi na czasie a tylko oni mieli wolny termin. Omijać szerokim łukiem.

Administrator

Zawsze warto po zakończeniu współpracy z firmą dodać małe podsumowanie współpracy. Czy Ty jesteś taką osobą i chcesz się wypowiedzieć o swojej historii w PPUH "ROL-MECH" Sp. j. w Piekoszowie?

ktoś

Jakością betonu jesteśmy zadowoleni bardzo.jedyny - to przy drugiej dostawie na chudziaka mega opóźnienie. Ale polecam bardzo.

Krzysztof

Zachęcam do współpracy z firmą, pełen profesjonalizm, jakość betonu i obsługi najwyższy poziom, świadczy o tym ilość inwestycji jaka betoniarnia obsługuje, to mnie skusilo do współpracy i w 100 % jestem zadowolony.

Zostaw opinię o PPUH "ROL-MECH" Sp. j. w Piekoszowie - Piekoszów

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH "ROL-MECH" Sp. j. w Piekoszowie