PPUH "ROL-MECH" Sp. j. w Piekoszowie

Piekoszów

PPUH "ROL-MECH" Sp. j. w Piekoszowie

Opinie o PPUH "ROL-MECH" Sp. j. w Piekoszowie

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zawsze warto po zakończeniu współpracy z firmą dodać małe podsumowanie współpracy. Czy Ty jesteś taką osobą i chcesz się wypowiedzieć o swojej historii w PPUH "ROL-MECH" Sp. j. w Piekoszowie?

Alek

Ta firma to jeden wielki przekret nie polecam a jakosc betonu dno!!

ktoś

Jakością betonu jesteśmy zadowoleni bardzo.jedyny - to przy drugiej dostawie na chudziaka mega opóźnienie. Ale polecam bardzo.

Ktos

Partacze nie przywoza zamowionego betonu nie odbieraja tel

Krzysztof

Zachęcam do współpracy z firmą, pełen profesjonalizm, jakość betonu i obsługi najwyższy poziom, świadczy o tym ilość inwestycji jaka betoniarnia obsługuje, to mnie skusilo do współpracy i w 100 % jestem zadowolony.

Zostaw opinię o PPUH "ROL-MECH" Sp. j. w Piekoszowie - Piekoszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH "ROL-MECH" Sp. j. w Piekoszowie