A.A.R. Gambit

Lublin

A.A.R. Gambit

Opinie o A.A.R. Gambit

Krystyna

@TK mógłbyś w kilku zdaniach opisać swoją przygodę z firmą A.A.R. Gambit? Czy w skład zarobków wchodzi również system prowizyjny? @dianka a czy na ten moment firma nadal oferuje płatne praktyki? Każda merytoryczna opinia będzie przydatna, pamiętajmy o regulaminie forum Gowork.

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w A.A.R. Gambit? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

pro

Uprzedzam wszystkich stażystów i praktykantów, którym będą chcieli wcisnąć pracę w AAR Gambit. Ta pseudofirma to jedno, wielkie nieporozumienie! Wstyd jest mieć ją w CV. Mój obecny pracodawca zapytał jak mi się udało psychicznie wytrzymać z rudym. Udało się z wielkim trudem, bo do teraz na wspomnienie o współpracy z AAR Gambit mam ochotę zwymiotować.

TK
@pro 21.07.2013 16:12

Firma w której można zdobyć doświadczenie, jeśli ktoś się sprawdzi i podoba mu się ta praca zostaje na dłużej. Ja wyniosłam doświadczenie, oraz znajomości które potem mi pomogły w rozwoju zawodowym.

dianka

na rynku pracy takie stanowiska tez są potrzebne@k, jeżeli jest możliwość odbycia praktyki płatnej to wiele osób jest zadowolonych, nie wiem czy wiesz większość firm zatrudniająca praktykantów nie płaci

k

firma "zatrudnia" tylko stażystów z UP lub praktykantów bez możliwości późniejszego zatrudnienia. Na rozmowie oczywiście obiecują prace.

była

te opinie to pawda. praktykanci, śmieciówki, kiepskie zarobki. tyle w temacie

metka

zgadzam się z pro. firma się sypie, pracownicy pracują na zlecenie za śmieszne stawki. Fakt, problemów z umową i kwestiami prawnymi nie ma, kasa zawsze na czas ale na każdym kroku widać kłopoty finansowe i zacofanie firmy. może prężnie działała 10 lat temu ale teraz nie pozostał nawet cień dawnego blasku. nie polecam

praktykantka

a możesz napisać coś więcej?

Zostaw opinię o A.A.R. Gambit - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.A.R. Gambit