roma investments

Poznań

Opinie o roma investments

lidek

firma deweloperska, jak wiele w tym kraju, nie wiem sam juz czy tak latwo ja zalozyc, jest tyle firm na naszym rynku swiadczace te uslugi, ale malo jest takich ktore bylyby bardzo zaufane oraz skuteczne i przede wszsytkim posaidali w swoim zespole fachowcow.

były pracownik

a tą opinię pisała albo właścicielka albo dyrektor?! Pracowałam w tym hotelu... ani wyrobionej premii nie zobaczyłam, ani atmosfera przyjazna wcale nie była!

( usunięte przez administratora )Odsyłam do wpisów na forum: Hotel Platinum Palace. Tam znajdziecie słowa prawdy

bardzo dobrze sie pracuje w tym hotelu. pracodawcy dbają o personel, wypłacają im premie, zarówno te zapisane w umowie jak i dodatkowe :) co jest bardzo miłe. polecam z czystym sercem ten obiekt. nie spodziewałem sie tak pprzyjaznej rodzinnej i miłej atmosfery :)

Zostaw opinię o roma investments - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie roma investments