BIURO GEODEZJI WALDEMAR TOMASZ CZARNECKI

Lipno

Opinie o BIURO GEODEZJI WALDEMAR TOMASZ CZARNECKI

Malgorzata

Bardzo rzetelny wykonawca. Otrzymałam bardzo dobre i praktyczne rady. Następnym razem również odwiedzę tą firmę. Pozdrawiam Malgorzata

obo

Nie polecam nikomu tego pseudo "pracodawcę". Obiecuję umowy, a później unika kontaktu. "zatrudnia"niewykwalifikowane osoby i pracę przez niego są wykonane "na kolanie" Odradzam jako pracodawca i wykonawca!

A.
@obo 24.08.2015 20:31

Damian piszesz głupoty, Waldek nie przedluzyl umowy, bo jestes wolny i ciagle sie mylisz. Ja bym zwolnil cie po mies.

Zostaw opinię o BIURO GEODEZJI WALDEMAR TOMASZ CZARNECKI - Lipno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIURO GEODEZJI WALDEMAR TOMASZ CZARNECKI