Przedsiębiorstwo Transportu Kolejowego I Gospodarki Kamieniem Sp. z o.o.

Zabrze

Opinie o Przedsiębiorstwo Transportu Kolejowego I Gospodarki Kamieniem Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Przedsiębiorstwo Transportu Kolejowego I Gospodarki Kamieniem Sp. z o.o. (solidna, profesjonalna, rozwojowa, , wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre . Atmosfera i ludzie tam pracujący są rożni . Od jakiej stawki można negocjować pensję - nie można. Najbardziej podobało mi się w Przedsiębiorstwo Transportu Kolejowego I Gospodarki Kamieniem Sp. z o.o. - praca w swoim zawodzie.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Transportu Kolejowego I Gospodarki Kamieniem Sp. z o.o. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Transportu Kolejowego I Gospodarki Kamieniem Sp. z o.o.