"SAWA" Andrzej Sajdak P.P.H.

Szczawno-Zdrój

Opinie o "SAWA" Andrzej Sajdak P.P.H.

dex koparka

Sawa była wcześniej zarejestrowana na jego żonę Janine Sajdak i wkręciła dużo ludzi na pieniądze i nawet urząd skarbowy na podatek Vat , uciekła z majątkiem i nie można odzyskać pieniędzy teraz Andrzej Sajdak przeniósł firmę Sawe na siebie i tez oszukuje ludzi , nie polecam współpracy z tą firmą tak samo oszukuję ludzi jak jego żona Janina razem ze swoim synem księdzem

peter

pracowałem dla firmy Sawa Andrzeja sajdaka , wykręcił mnie na pieniądze obiecywał że zapłaci i nie zapłacił , oszust i kłamca

ja

Współpracowałem z tą firmą i jestem bardzo zadowolony. Żeby wszyscy byli tak uczciwi jak właściciel tej firmy to świat by całkiem inaczej wyglądał. Jestem pod wrażeniem uczciwości tego człowieka. Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Firma jest solidna, pracowita, kompetentna a przede wszystkim jak pisałem wyżej uczciwa a w dzisiejszych czasach, kiedy prawie każdy chce drugiego wykiwać jest to fundament współpracy.

kop
@ja 13.01.2017, 13:26

oszusaci. nie płaca za wykonane roboty

RONI MEN

Bardzo nierzetelna firma, nie płaci za wykonane usługi, brak kontaktu z właścicielka, zbywanie płaczem i trudna sytuacja firmy. odradzam jaka kolwiek współpracę z tą firma!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o "SAWA" Andrzej Sajdak P.P.H. - Szczawno-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "SAWA" Andrzej Sajdak P.P.H.