Opinie o FABRYKA NARZEDZI GLOB SP. Z O.O. w Bielsko-biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy FABRYKA NARZEDZI GLOB SP. Z O.O., a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FABRYKA NARZEDZI GLOB SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FABRYKA NARZEDZI GLOB SP. Z O.O. w Bielsko-biała

Katarzyna Nowy wpis

Szukałam na stronie internetowej firmy jakiejś zakładki, która zawierałaby aktualne ogłoszenia o pracę w FABRYCE NARZEDZI GLOB, ale niestety nie znalazłam tam niczego takiego. Może pracownicy wiedzą coś o planowanych rekrutacjach?

Kierowca sanek Formuły 1 Nowy wpis
Klient
@Katarzyna

Proszę zajrzeć na strony z ogłoszeniami, najlepiej te darmowe. Ostatnio sporo osób odchodzi, na pewno znajdzie Pani coś dla siebie :)

Florian Nowy wpis

Konkurencja widząc bardzo dobre opinie jakie firma zdobywa zaczęła oczernianie?

Rege

Panie w Biurze obsługi klienta to jakaś paranoja potrafią pozbyć się klientów. Zero kultury.

Witold Nowy wpis
@Rege

Jak aktualnie wygląda sytuacja kadrowa w FABRYKA NARZEDZI GLOB? Czy praca w tym miejscu jest stabilna i rozwojowa? W tym roku nikt z Was nie wypowiedział się na temat tego pracodawcy, dlatego mam nadzieję, że ktoś zechce odpowiedzieć na moje pytania.

Powiedzcie co się dzieje teraz w FABRYKA NARZEDZI GLOB SP. Z O.O.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Worker

Tragedia. Kto coś umiał to się zwolnił. Brak mądrej kadry zarządzającej sami kolesie. Uciekać.

nick
@Worker

W naszej firmie ,która działa ponad 20 lat jest stała załoga i nikt mądry się nie zwalniał-pomylono nas z sąsiadem Fabryką Pił i Narzędzi Globus

Czy uważasz, że firma FABRYKA NARZEDZI GLOB SP. Z O.O. dobrze traktuje swoich pracowników? Wypowiedz się na naszym forum, prawda kreauje rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o FABRYKA NARZEDZI GLOB SP. Z O.O. - Bielsko-biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

FABRYKA NARZEDZI GLOB SP. Z O.O.