FABRYKA NARZEDZI GLOB SP. Z O.O.

Bielsko-biała

Opinie o FABRYKA NARZEDZI GLOB SP. Z O.O.

Worker

Tragedia. Kto coś umiał to się zwolnił. Brak mądrej kadry zarządzającej sami kolesie. Uciekać.

nick
@Worker 11.07.2017 11:29

W naszej firmie ,która działa ponad 20 lat jest stała załoga i nikt mądry się nie zwalniał-pomylono nas z sąsiadem Fabryką Pił i Narzędzi Globus

Czy uważasz, że firma FABRYKA NARZEDZI GLOB SP. Z O.O. dobrze traktuje swoich pracowników? Wypowiedz się na naszym forum, prawda kreauje rynek pracy.

Zostaw opinię o FABRYKA NARZEDZI GLOB SP. Z O.O. - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FABRYKA NARZEDZI GLOB SP. Z O.O.