Impel Cleaning Sp. z o.o. w Gdyni

Opinie o Impel Cleaning Sp. z o.o. w Gdyni

Adr

Jestem zadowolona manager spoko

Mysza87

Plusy: wyplata na czas stabilnie mila atmosfera zapewnione srodki i sprzety do pracy elastyczne godziny pracy Minusy: malo szkolen Ogolnie pozytywnie, polecam

specu

firma jest dobra. nie marudze na nic w zasadzie

iza

Ekipa młoda i energiczna, do tego spoko szefowa. Pracuje się ok

ewa

Rekrutacja w Impelu przeszła bardzo sympatycznie, zespół młody a pracodawca bardzo ok

eMa

Jeśli lubisz darmowe nadgodziny to polecam Firma ma problemy z prawidłowym rozliczaniem pracowników za wykonaną pracę Jednym słowem : atmosfera ok, ale kasa się nie zgadza Zmieniłam firmę

Kasia

Kiedy przeprowadziłam się do Gdyni pracowałam w wielu firmach w końcu trafilam do impela i w końcu ktoś potraktował mnie z szacunkiem, praca nie łatwa, nie przeczę, ale fajny zespół, stabilna robota i pewna wyplata

elka

Chill.. nie stresuj sie, bo nie ma czym, tak jak już wspomnieli poprzednicy pierwsza rozmowa naprawdę nie jest taka straszna jak się wydaje :) trzymam kciuki!

iza

Ja pracuję już drugi rok i jestem bardzo zadowolona z tej roboty, dziewczyny fajne, dobry klimat, przełożeni tez dają radę

ami

w moim przypadku rozmowa przebiegła prawie bezstresowo, Pani była naprawdę miła i dogadalyśmy się bez problemu

wiktoria

trzeba pójść z pozytywnym nastawieniem i uśmiechem i wszystko powinno pójść dobrze :) takie podejście cenią sobie w impelu

agnes

nie miałam problemu przy rekrutacji, rozmowa była sympatyczna. Teraz pracuje już w impelu niecały rok i jestem bardzo zadowolona, warto próbować

Ula

ja nie mialam najmniejszych problemow zeby dosatac umowe. kwestia ludzi na jakich sie trafi. mi w impel sie poszczescilo i mam fajne towarzystwo do pracy. praca i placa jest takze jestem zadowolona

Pawica

@jak już to Pani Braun......

Paw

Impel draaaamat firma draaamat Pan Braun czy jak mu tam niczym sie nie interesuje obiecuje To nie jest Imel SA ktory znany jest w polsce

memory do arsza

kompletna bzdura zlecenie zawsze możesz wypowiedzieć, niech się w d! pocałują, tą umowa tylko sobie tyłek podetrzyj. następnego dnia już nie musisz przychodzić do pracy. on tak mówi bo nie ma pracownika, a kodeks pracy inaczej mówi

arsza 23

witam wszystkich mam problem pracuje w firmie impel seciurity pracodawca mi obiecał umowę o pracę a dalej jej nie dostałem chcem wypowiedzieć umowę zlecenie a on mówi że nie mogę teraz a potrzebuje to zrobić jak najszybciej piszcie

betti
@arsza 23 04.08.2015 16:17

jeśli nie masz umowy o pracę, a jesteś zatrudniony na umowę zlecenie , to z tego co się orientuje to możesz odejść z pracy w każdej chwili bez żadnych konsekwencji, nikt nic ci nie może zrobić.

Czy rekrutacja w firmie Impel Cleaning Sp. z o.o. w Gdyni jest trudna? Czy ktoś z Was miał okazje w niej pracować? Czekamy na Wasze opinie!

olga
@admin 02.08.2015 18:02

Potwierdzam, kwestia na kogo się trafi. Ja miałam bardzo przyjemną rozmowę, a po niej dostałam pracę w fajnym młodym zespole

Kasia
@admin 02.08.2015 18:02

Jest bardzo przyjemna, to przede wszystkim rozmowa. Stresowałam się, ale jak poszłam okazało się, że pytania miały sprawić bym o osobie opowiedziała, a nie testowały moją wiedzę. Polecam fajne zespoły i spoko przełożony

Zostaw opinię o Impel Cleaning Sp. z o.o. w Gdyni - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Cleaning Sp. z o.o. w Gdyni