Opinie o Impel Cleaning Sp. z o.o. w Gdyni w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impel Cleaning Sp. z o.o. w Gdyni. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Impel Cleaning Sp. z o.o. w Gdyni o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Cleaning Sp. z o.o. w Gdyni w Gdynia

Ania Nowy wpis

Witam. Interesuje mnie jak Kształtują się zarobki menadżera, jak wyglada system pracy i narzędzia.

Beata Nowy wpis

Zdaję sobie sprawę, że jest to ciężka praca fizyczna, dlatego tym bardziej przykre jest, że przełożeni traktują Was bez szacunku. Piszecie, że jesteście stale poganiani, czy możecie zatem liczyć na przerwę w trakcie pracy? Czy macie dostęp do pomieszczenia socjalnego, w którym moglibyście po prostu chwilę usiąść i wypić herbatę?

Iga Nowy wpis

Zastanawiam się jaka jest przyczyna, że przestaliście zostawiać tu informacje o pracy w firmie?

Iwka Nowy wpis
@Iga

Bo jak jest dobrze to nie ma co jęczeć.

Joker

Witam. Czy pracował ktoś w firmie impel jako osoba sprzątająca biedronki? Jeśli tak to proszę o opinię

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Impel Cleaning Sp. z o.o. w Gdyni? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
Port lotniczy

Na lotnisku pracownicy są traktowani gorzej niż zwierzęta. Robią wszystko co sie da i są poganiani jak psy w zagrodzie. A brygadziści zwalniani i zatrudniani nowi i tak cały czas. Dobrze ze chociaż menadżer Jakub, który ma nadzór nad lotniskiem jest w okresie wypowiedzenia, bo sobie kompletnie z lotniskiem nie radzi, co potwierdziła kierowniczka Pani Ula.

anka
@Port lotniczy

Taka jest nasza rzeczywistość.

robotniczka

Gdybym mogła kopać, gryźć i pluć to bym to robiła w pracy. Nienawidzę tej roboty, szefów, tej firmy i tego całego mojego osranego życia. Ale co mam zrobić.

anka
@robotniczka

Niestety to prawda.

Rębiechowo

Zdecydowanie nie warto jestem wiele lepszy firm traktujący porządnie ludzi. Jeśli chcesz mieć zszargane nerwy i masz za dużo wolnego czasu wolnego i lubisz sie kłócić. To wtedy praca dla Ciebie.

Sonia

Czy po zwolnieniu jednego manago myslicie że warto starać się o posadę?

Lotnisko

Lotnisko porażka złe traktowanie zarówno brygadzistów jak i personelu liniowego przez Menadżera Jakuba. Powiem tak, że oddałbym całą ostanio zarobioną pensje dla niego na wieniec pogrzebowy żeby już wiec jego pięknej twarzy nie oglądać, niech stracę - ale kupię jemu.

Dorota

@Waldi Dotychczas większość osób wypowiedziała się pozytywnie o firmie Impel Cleaning w Gdyni. Powodem tej ciszy jest zapewne zadowolenie pracowników z warunków pracy. Chciałabym zapytać o coś innego. Czy ktoś może napisać coś więcej o rozmowie kwalifikacyjnej, z ilu etapów się składała i jak wygląda jej przebieg?

Waldi

Czy wszystko w firmie jest w dobrym porządku? Jaki jest powód tej ciszy?

Gdynia obiekt

Stary facet to kierownik lub przedstawiciel wpierdziela się w kazde slowo. Rozmowa z nim to masakra umowa zlecenie. Nie podjelam sie pracy w tej firmie bo źle jemu z oczu patrze pytalam sie o kase jakie zarobki i nawet nie odpowiedzial tylko dal wizytowke i papier do wypisania formalnosci. Nie wzielam tego. Nie ma pojecia i mysli ze kazdy kto przyjdzie to ma odrazu grupe jego mazenie sam pewnie ja ma moja ocena to minus 10

Jerzy

Szkoda, że nie piszecie. Mam zamiar aplikować tym bardziej, że dużo dobrego o firmie słyszałem. Czy coś podpowiecie?

Adr

Jestem zadowolona manager spoko

Mysza87

Plusy: wyplata na czas stabilnie mila atmosfera zapewnione srodki i sprzety do pracy elastyczne godziny pracy Minusy: malo szkolen Ogolnie pozytywnie, polecam

specu

firma jest dobra. nie marudze na nic w zasadzie

iza

Ekipa młoda i energiczna, do tego spoko szefowa. Pracuje się ok

ewa

Rekrutacja w Impelu przeszła bardzo sympatycznie, zespół młody a pracodawca bardzo ok

eMa

Jeśli lubisz darmowe nadgodziny to polecam Firma ma problemy z prawidłowym rozliczaniem pracowników za wykonaną pracę Jednym słowem : atmosfera ok, ale kasa się nie zgadza Zmieniłam firmę

Kiedy przeprowadziłam się do Gdyni pracowałam w wielu firmach w końcu trafilam do impela i w końcu ktoś potraktował mnie z szacunkiem, praca nie łatwa, nie przeczę, ale fajny zespół, stabilna robota i pewna wyplata

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Cleaning Sp. z o.o. w Gdyni - Gdynia

• Jak się pracuje w Impel Cleaning Sp. z o.o. w Gdyni?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Cleaning Sp. z o.o. w Gdyni tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Impel Cleaning Sp. z o.o. w Gdyni