Kancelaria Notarialna Marka Leśniaka

Wrocław

Opinie o Kancelaria Notarialna Marka Leśniaka

abecadlo

chora i tragiczna atmosfera:) awantury doslownie o wszystko. Rotacja ogromna. nikt na dluga mete nie bedzie pracowac z takim szajbusem:)

amelka

oczywiście, przeczytanie i podpisanie umowy (koniecznie w tej kolejności) to żelazna podstawa każdej współpracy. aczkolwiek co do uczciwości ten kancelarii jestem spokojna skoro właściciel był sędzią sądów gospodarczych we Wrocławiu

pokrzywdzona

Zdecydowanie odradzam. Obiecanki, cacanki, a człowiek bez umowy i kasy tyrał. Atmosfera też fatalna, wykorzystywanie totalne o każdy błąd awantura i (usunięte przez administratora). Rotacja, dziewczyny zmieniają się co 2 tygodnie, bo nikt nie wytrzymuje presji, gdyż to zwyczajny (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Kancelaria Notarialna Marka Leśniaka - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Notarialna Marka Leśniaka