E-PL GROUP SP. Z O.O.

Poznań

Opinie o E-PL GROUP SP. Z O.O.

pracownikBezKwalifikacji

fajna atmosfera w pracy jednak na tym koniec plusów: - zadania do zrobienia 'na już' pomimo setki innych obowiązków - szefowie nie mają w ogóle pojęcia o IT, na każdym spotkaniu potrzebują swojej 'sekretarki' żeby czuli się ważni - mozliwości rozwoju - na obietnicach się kończy, jest takie zawalenie pracą że nie ma czasu pomyślec chociażby o usprawnieniu czegoś podsumowując: praca dobra dla studenta na początek, po roku polecałbym masowe wysyłanie CV żeby zakończyć współprace jak najszybciej ;)

ebek

@w, a nie ma tutaj aby jakis szkoleń, czy kursów co jakiś czas albo chociaż naprawdę wysokiej klasy specjalistów od których da się czegoś nauczyć.

w

Możliwości rozwoju? Tylko w wersji "Do It Yourself". Potrzebują specjalistów, a działają studentami... Nie ma od kogo się uczyć i "nie ma na to czasu". Mała firma z zapędami na korpo, co po kilku miesiącach mocno odrzuca. Słaba komunikacja na linii "góra -> pracownicy". Na plus - spoko atmosfera. Dobra firma na start (dla studentów) ale nie dla kogoś kto się rozwinąć.

jciszak

Duże możliwości rozwoju, super atmosfera i warunki pracy.

v

słabo prowadzona rekrutacja

programer

OK. ambitny bardzo ambitny projekt. Można się rozwijać.

Zostaw opinię o E-PL GROUP SP. Z O.O. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E-PL GROUP SP. Z O.O.