Sofibo Logistic Polska Sp. z o.o.

Adres: Działkowców 10, 62-300 Września

NIP: 7891738520 KRS: 0000362751

Sofibo Logistic Polska Sp. z o.o.
2 2 4 5 1

Opinie o Sofibo Logistic Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Stefan

Jak obecnie pracuje Wam się w Sofibo Logistic Polska Sp. z o.o.? Ilość wpisów pod tym wątkiem jest znikoma, jestem ciekaw czy warto tu aplikować? Jakie są perspektywy rozwoju w firmie, czy pracownicy z małym doświadczeniem też są mile widziani? Napiszcie proszę coś więcej, takie opinie są bardzo pomocne dla potencjalnych kandydatów.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jak zawsze najgorszy

Sprostowanie: Post, który napisałem poprzednio nie jest prawdą o tej firmie. 4000zl zarobiłem tylko raz i było wówczas dużo nadgodzin i dodatek dzięki czemu wypłata była taka wysoka. Twierdząc, że kierownik nie uznaje świąt minąłem się z prawdą. Każda osoba z biura zajmuje się swoją pracą i wbrew temu co napisałem nie wpierdzielaja się tam gdzie nie powinni. Napisałem tak bo byłem wtedy mega wku****ny na pomysł wprowadzenia akordu który jednak nie przeszedł. Także oficjalnie cofam to co napisałem bo była to nie prawda. (Czasami trzeba schować dumę w kieszeń tak jak w tym przypadku i przyznać się do błędu) J.D.

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jak zawsze najgorszy

Zweryfikowany użytkownik

 Rekomendacja

Każdemu z czystym sercem ODRADZAM pracy tam!!! Kierownik nie uznaje żadnych świat (boże narodzenie, Wielkanoc). Na każdym kroku szukają powodu i sposobu żeby uciąć wypłatę. Jak się tam zatrudniłem zarabiałem BARDZO DOBRZE i powiem wprost-4000zl NETTO lekko wyciągałem, i tak przez 4 miesiące...potem awansowałem i zacząłem jeździć wózkiem widłowym...nigdy więcej nie zobaczyłem już takiej wypłaty...mało tego, nie przekroczyłem 3500zl netto nie zależnie od tego ile zrobiłem nadgodzin. Z miesiąca na miesiąc, z roku na rok wypłaty szły w dół. Kierownik od Ciebie cudów oczekuję mimo że nie ma możliwości dać od siebie więcej. Teraz wprowadza pracę na akord na wózki widłowe...i upiera się że będzie lepiej mimo że doskonale wie że lepiej nie będzie. Osoby które powinny siedzieć że swoimi czterema literami w biurze i zajmować się swoją robota wpierdzielaja się wszędzie gdzie nie powinny. Jedna wielka masakra...żałuję z całego serca że tam pracowałem bo obecnie jestem na etapie zwalniania sie. Pozdrawiam wszystkich J.D.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Macie doświadczenie w pracy w firmie Sofibo Logistic Polska Sp. z o.o.? Jak wyglądają warunki pracy i ścieżka awansu? Napisz swoją opinię!

Pomocna?
Tak16Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Sofibo Logistic Polska Sp. z o.o. - Września

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Sofibo Logistic Polska Sp. z o.o.