Sofibo Logistic Polska Sp. z o.o.

Adres: Działkowców 10, 62-300 Września

NIP: 7891738520 KRS: 0000362751

Sofibo Logistic Polska Sp. z o.o.

Opinie o Sofibo Logistic Polska Sp. z o.o.

Jak zawsze najgorszy
Zweryfikowany użytkownik

Każdemu z czystym sercem ODRADZAM pracy tam!!! Kierownik nie uznaje żadnych świat (boże narodzenie, Wielkanoc). Na każdym kroku szukają powodu i sposobu żeby uciąć wypłatę. Jak się tam zatrudniłem zarabiałem BARDZO DOBRZE i powiem wprost-4000zl NETTO lekko wyciągałem, i tak przez 4 miesiące...potem awansowałem i zacząłem jeździć wózkiem widłowym...nigdy więcej nie zobaczyłem już takiej wypłaty...mało tego, nie przekroczyłem 3500zl netto nie zależnie od tego ile zrobiłem nadgodzin. Z miesiąca na miesiąc, z roku na rok wypłaty szły w dół. Kierownik od Ciebie cudów oczekuję mimo że nie ma możliwości dać od siebie więcej. Teraz wprowadza pracę na akord na wózki widłowe...i upiera się że będzie lepiej mimo że doskonale wie że lepiej nie będzie. Osoby które powinny siedzieć że swoimi czterema literami w biurze i zajmować się swoją robota wpierdzielaja się wszędzie gdzie nie powinny. Jedna wielka masakra...żałuję z całego serca że tam pracowałem bo obecnie jestem na etapie zwalniania sie. Pozdrawiam wszystkich J.D.

Macie doświadczenie w pracy w firmie Sofibo Logistic Polska Sp. z o.o.? Jak wyglądają warunki pracy i ścieżka awansu? Napisz swoją opinię!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Sofibo Logistic Polska Sp. z o.o. - Września

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sofibo Logistic Polska Sp. z o.o.