Ogólnopolska Sieć Pizzerii Stopiątka

Gostyń

Opinie o Ogólnopolska Sieć Pizzerii Stopiątka

Edyta

Nie wiem czy ktoś się interesował, ale pizzeria 105 umożliwia franczyznę. Więc jeżeli szukacie pracy, ale chcielibyście być dla siebie szefami to Ogólnopolska Sieć Pizzerii Stopiątka umożliwi Wam to. Informacje znajdziecie pod tą stroną: http://franczyza.105.pl/ A jeżeli ktoś już podjął się tego biznesu to może opowie o swoich doświadczeniach na forum. Są jacyś chętni?

Edyta

@Pizzaman myślę, że najszybciej dostałbyś odpowiedź na rozmowie rekrutacyjnej. Czy zdecydowałeś się na nią i już wiesz więcej o Ogólnopolskiej Sieci Pizzerii Stopiątka? Jeżeli tak to mógłbyś nam to opowiedzieć?

Pizzaman

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi coś więcej o Ogólnopolska Sieć Pizzerii Stopiątka i jak to wygląda, jakie piece mają, jak wygląda proces pieczenia i o co chodzi z tymi dodatkami za przywożenie jej do domu, dajcie mi znać proszę Was, szukam nowej pracy

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Ogólnopolska Sieć Pizzerii Stopiątka - Gostyń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ogólnopolska Sieć Pizzerii Stopiątka