ADS SUPPORT PAWEŁ ZALEWSKI

Łódź

Opinie o ADS SUPPORT PAWEŁ ZALEWSKI

K.

Nie wiem jak jest tam teraz, ale kiedyś oprócz niedotrzymywania obietnic, największy problem stanowiła w moim odczuciu żona szefa. Niewychowana w typie "paniusi", jak ją ktoś komplementował to miał dobrze, jak zajmował się pracą ale zapominał wspomnieć pierdyliard razy dziennie jak to ma ładnie zrobione paznokcie to nie mógł liczyć na godne traktowanie. Nie polecam.

scitex

Firma nie płaci na czas (termin wypłaty wogóle nie jest znany!!!), humory jak u kobiety, zero poszanowania dla pracownika.

Zostaw opinię o ADS SUPPORT PAWEŁ ZALEWSKI - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADS SUPPORT PAWEŁ ZALEWSKI