Gabinet Stomatologiczny Barbara Rytlewska

Gdynia

Opinie o Gabinet Stomatologiczny Barbara Rytlewska

agata

najgorszy stomatolog z jakim sie spotkałam, doprowadziła zęby mojej czteroletniej córki do takiego stanu ze teraz praktycznie wszystkie zeby są z prochnica a chodzilysmy na wizyty co trzy miesiace , widocznie w celach towarzyskich, napewno nie po to żeby leczyc zęby córki, Pani Dentystka zamiast leczyc smarowala jakos mazią i bagatelizowala prochnice , po dwóch latach tak zwanego leczenia u Pani Dentystki córke czeka dlugie leczenie wraz z kanalowym, a mozna bylo temu zapobiec

Zostaw opinię o Gabinet Stomatologiczny Barbara Rytlewska - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabinet Stomatologiczny Barbara Rytlewska