WebSynergia s.c.

Piotrków Trybunalski

Opinie o WebSynergia s.c.

piotrek Z

Byłem na ich szkoleniach w sumie za dramo dają. Mogłyby być bardziej zaawansowane, aplikowałem, ale tam jest staż miesięczny bezpłatny, potem dają możliwość przeskoczenia na stanowisko programisty. Jeszcze się waham, ale to nie jest zbyt duża firma maks kilkanaście osób tam pracuje.

Macie nowe opinie o firmie WebSynergia s.c., pracy i szefie? Czekamy na Twój komentarz, napisz nam jakie zalety i wady ma firma i praca w niej.

Zostaw opinię o WebSynergia s.c. - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WebSynergia s.c.