counter
3 3 8 5 1
lelek Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie z do dziś żałuję że się zwolniłem Praca jest poukładana, każdy wie co ma robić a jeśli chodzi o zarobki to zawsze wszystko na czas. W tych czasach ciężko o tak dobrego pracodawcę. Będę się starał żeby wrócić do firmy.

fenek Nowy wpis

jasne, że tak.. Zwłaszcza, że firma daje szanse rozwoju i awansu. Choć raz widziałem ogłoszenie na kierownika i było bezpośrednio skierowane do osób spoza firmy

:) Nowy wpis

Jeżeli ktoś nie chce pracować to nie pracuje proste. A wam dorosłym ludziom nie wypada (nierobom w dodatku) pisac takich bzdur.Faktem jest ze Majster jednej ze zmian mało potrafi ale szybko sie chłopak uczy.Jaki mobbing??gdzie??moze u was w domu jak baby leja ale napewno nie tam. Wypłaty do 10 i praca prosta łatwa i przyjemna.Tyle w temacie

jamar07@aol.pl

Zgadzam się z paniem Też pracowałem na tej zmianie o której pan pisze Ta pani zastepca Majstra była moim nauczycielem do konca mnie nie wyszkoliła nie zdalem danego egzaminu i nie dano mi szansy dalszej pracy w tej firmie ,opinie sama ta pani nie ma dobrej w tej firmie.Wydzieranie się na pracownikach też nie bylo na miejscu.Buntowanie pracowników i inne jej opinie to znak że nie dzieje się dobrze na tej zmianie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

mozui1980

Pracowałem w tej firmie i nie mam bardzo dobrego zdania o zmianie do której mnie przydzielono.Zero tolerancji i mobing stosowany przez pewne osoby pracujące przez lata.Nie daja szansy wykazania się a teoria z praktyką nigdy nie jest równa ,osoby pracujace tam krócej wiedzą co mam na myśli .Góra opiera się na opinniach majstra i zastępcy oraz zdanego egzaminu i od tego zależy dalsza praca w tej firmie.Tylko że szefostwo nie ma pojącia co sie dzieje na tej zmianie chodzienie do ubikacji zastepcy majstra pani J.... i palenie papierosów oraz wywieranie na pracownikach presji typu zastraszanie ,jak i również palenie w pomieszczeniech mechaników samego Majstra tej zmiany ,który nie umie wykonywać swojej pracy bo jest uzależniony od zastępczyni.Więcej bym napisał brak słów poprostu.

:) Nowy wpis
@mozui1980

jestes poprostu nierobom i tyle. Jak nie potrafisz prostuch rzeczy to idz kopac doly tylko pamietaj zeby nie przesadzic bo dokopiesz sie do jadra ziemi tepaku

Zostaw merytoryczną opinię o Nomanet Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad