FIRMA "MICHALCZAK"

Rawicz

Opinie o FIRMA "MICHALCZAK"

Jak poprzedniczka- zarobki do ręki w miarę. Ciężki typ, żeby się dogadać. Pracownik nie może mieć własnego zdania. Wiecznie robią człowiekowi "pod górkę". Kodeks pracy ich raczej nie interesuje. Praktykują prawo 'wewnątrzzakładowe'. Czyli własne, im wygodne zasady. Nie polecam, chyba że ktoś jest mocno zdesperowany i pilnie potrzebuje gdzieś się zaszczepić,to można tam przepękać, zanim znajdzie się coś lepszego.

Ruda

Do reki płaci w miare opłaty min urlop jesienią zima szału nie ma i nagany za byle co

Zostaw opinię o FIRMA "MICHALCZAK" - Rawicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA "MICHALCZAK"