Kefirek

Opinie o Kefirek

tam w wiekszosci pracuja m...chy a ich wszedzie pelno wiec szybko do kasy przylatują, zwłaszcza tak jedna bzyczaca sie na wszystkie strony ona lata tam i z powrotem.

Zostaw opinię o Kefirek - Kasinka Mała

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kefirek