NARZĘDZIOMIS

Rzeszów

Opinie o NARZĘDZIOMIS

Niezadowolona

Pracowałam w tej firmie przez niedługi czas, odeszłam bo szef był w stanie zaproponować tylko pracę na czarno i na dodatek spóźniał się z wypłatami.

cvhjm

@hasanek to że firma płąci pracownikom to bardzo dobrze, tak powinno być, ale nie zapominaj że jak mówimy o płynności finansowej to pojęcie bardzo ogólne, np. chodzi o płatności takze kontrahentom, itp.

gość

W tej firmie nic się nie zmienia OD LAT. Co wpłynie za towary, od razu idzie na zakup następnych i długi w firmach, w których się zaopatruje w narzędzia do dalszej odsprzedaży. Na wypłaty dla pracowników niestety notorycznie brak. Rotacja jest olbrzymia, bo ludzie mają dość pracowania w ramach wolontariatu. A jak jeden odchodzi, to od razu ogłoszenie dla następnego jelenia. Szkoda czasu, nerwów i własnych pieniędzy, które musisz zainwestować chociażby w bilety...Nie polecam.

Piter_Poter

Nie polecam. Firma ma poważny problem z płynnością finansową. Właściciel chciałby coś zrobić a nie może...bo środki, które powinien przeznaczyć na inwestycje i rozwój poszły na "przelew". Co gorsze - brakuje kasy na wypłaty. Mierny - za chęci.

?

Jak się coś umie to się pracuje i zarabia. Za umiejętność "włączenie komputera i monitora" nikt nie płaci.

św. mikołaj

Jak się coś umie to się pracuje i zarabia za umiejętność włączenie komputera i monitora nikt nie płaci.

Krzysztoff

Przyjemna by była gdyby nie to, że nie ma wypłat to po pierwsze...Ciekawy też jest sposób "pracy" która często kończy się na pomysłach a nie konkretnych działaniach a Ty Szymon ciekawe skąd masz taką opinię?????????????

Zostaw opinię o NARZĘDZIOMIS - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NARZĘDZIOMIS