LARO s.c.

Strzebielino

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 5 ocen.

LARO s.c.
4 5 6 1

Opinie o LARO s.c.

Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w LARO s.c.?

Krecik

wszystko ok

arczi

Firma jest nie wyplacalna oszukuja swoich pracownikow w firmie i wykorzystuja ludzi. Ludzie nie chca tam pracowac i jest duzy mobink .

Piotr Romanow
@arczi 11.09.2017 11:10

Jako właściciel Firmy Piotr Romanow tel 502687100 zachęcam do kontaktu celem wyjasnienia wpisu . Ten wpis jest oszczerstwem bez pokrycia szkalującym dobre imie Firmy .

admin

Nowi użytkownicy forum sprawdzają opinie o pracodawcy przed podjęciem pracy. Pomóż im podjąć decyzję i napisz kilka słów o firmie LARO s.c..

Zostaw opinię o LARO s.c. - Strzebielino

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LARO s.c.