Opinie o LARO s.c. w Strzebielino

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie LARO s.c.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LARO s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LARO s.c. w Strzebielino

Szkoda, że teraz dopiero trafiłem na ogłoszenie, bo miesiąc temu szukano młodszego specjalisty ds. sprzedaży. Myślicie, że mimo to mogę jeszcze wysłać cv? Skoro dają konkurencyjne wynagrodzenie to ile dokładnie można na rękę dostać? Dajcie znać jakie warunki trzeba spełnić żeby móc pracować zdalnie.

Alicja Nowy wpis

O stawce raczej pisaliście negatywnie, ale w sumie to tak naprawdę żaden pracownik nie podał tu dokładnej kwoty, jaką zarabia. Czy ktoś mógłby po prostu mi powiedzieć, jak się zarabia na rękę, żebym wiedziała?

Laro Nowy wpis
@Alicja

Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjna z opcja wykazania się wiedzą i znajomością branży .Stawki uzależnione są od umiejętności ,doświadczenia i zaangażowania do zleconych obowiązków .

Jeremiasz

@Wyplaty Czy stawka jest konkurencyjna względem innych firm z tej branży? Myślę o aplikowaniu tam, lecz nie znam nikogo kto tam pracuje.

@Jeremiasz

Stawka pseudo akordowa czyli nie wyjdziesz nigdy na swoje

matematyk filozof Nowy wpis

A co to znaczy na swoje ? Nie znam nikogo kto był by zadowolony z wypłaty nie ważne gdzie pracuje Zawsze mało

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w LARO s.c.?

Mały

Takie jakie powinno być szefa do pracownika a nawet lepsze Da się dogadać

Zero szacunku i zrozumienia. Zasuwaj czy mróz deszcz czy wiatr a jak pójdziesz na L4 to się nasłuchasz

Praca

Można zrezygnować z pracy i iść do biura i pracować jako dyrektor od spraw ważnych .Nikt ciebie nie zmusza do pracy

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie LARO s.c.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista / Specjalistka IT

@Pepek

Przed czy po browarku?

Aż opadniesz z sil

Przemek

Pracowałem i żałuje ze odeszłam

@mały czyli polecasz ?

Wyplaty

Zawsze na czas i uczciwe

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w LARO s.c.?

Krystian

Jest wszystko ok

Krecik

wszystko ok

arczi

Firma jest nie wyplacalna oszukuja swoich pracownikow w firmie i wykorzystuja ludzi. Ludzie nie chca tam pracowac i jest duzy mobink .

Piotr Romanow
@arczi

Jako właściciel Firmy Piotr Romanow tel 502687100 zachęcam do kontaktu celem wyjasnienia wpisu . Ten wpis jest oszczerstwem bez pokrycia szkalującym dobre imie Firmy .

admin

Nowi użytkownicy forum sprawdzają opinie o pracodawcy przed podjęciem pracy. Pomóż im podjąć decyzję i napisz kilka słów o firmie LARO s.c..

Zostaw merytoryczną opinię o LARO s.c. - Strzebielino

• Jak się pracuje w LARO s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy LARO s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

LARO s.c.