"POL-MASZ" Mirosław Żukowski, Wojny-Szuby Szlacheckie

Wojny-szuby szlacheckie

Opinie o "POL-MASZ" Mirosław Żukowski, Wojny-Szuby Szlacheckie

Normalny

Pracuje okolo 7 miesiecy i jest spoko!kasa co tydzien na reke

Jak wygląda praca w "POL-MASZ" Mirosław Żukowski, Wojny-Szuby Szlacheckie? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

Kierowca

Ja pracuje juz dlugo i powiem tak!zeby wszyscy tacy byli to by bylo dobrze !to moja 4 praca i najlepsza

Miedzynarodowy

Firma jak kazda inna placi normalnie czasami sie spuznia ale nie oszukuje! Polecam

driver

PAN MIROSŁAW JEST BARDZO LOJALNYM CZŁOWIEKIEM. JESTEM WIELOLETNIM PRACOWNIKIEM FIRMY POL-MASZ.

ksmkkq
@driver 16.03.2016 17:31

chyba za dużo mu w (usunięte przez administratora) wchodzisz

edek

pracownik przy wypłacie słyszy takie słowa pół masz pół nie masz

Zostaw opinię o "POL-MASZ" Mirosław Żukowski, Wojny-Szuby Szlacheckie - Wojny-szuby szlacheckie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "POL-MASZ" Mirosław Żukowski, Wojny-Szuby Szlacheckie