ROYALPACK

Zielona Góra

Opinie o ROYALPACK

Kwiatek

Nie polecam tej firmy ponieważ szefostwo już dawno powinni zmienić kierownika a nie robi co chce z ludźmi czy oni nie widzą co się tam dzieje ile ludzi przez niego odeszło i będzie odchodzić a po drugie wybiera sobie pracowników jak mu się podoba a nie jak ktoś robi dobrze i słucha tylko plotki jak nie zna prawdy niewiem czy właściciele czytają te opinie ale jak czytają to niech wkoncu otworzą oczy i niech zmienia kierownika bo są chyba ślepi ,co tam się wyprawia aż mi żal szefostwa bo są naprawdę mili a kierowniczek Daniel chodzi dumny jak paw i człowieku też byłeś kiedyś zwykłym pracownikiem a zachowujesz się jak (usunięte przez administratora) jak nie umiesz szanować pracowników to siebie też nie będziesz nigdy szanować ale ty masz gdzieś pracowników było tak i będzie jak kiedyś dostaniesz dobrze w (usunięte przez administratora) to wtedy zrozumiesz co to jest szanować druga osobę życzę ci to z całego serca .

@bolek

Szkoda gadac na ten temat... firma jest b.fajna ludzie tez... TYLKO pozal sie kierowniczek wielki... pan D. Ten typ to ma zryta banie... przez niego fitma traci bo u niegoicza sie liczby a nie pracownicy... mogliby go wymienic na inny model... ja tam juz nie pracuje ????

Cień
@@bolek 28.11.2017 05:18

Dokładnie. Tam by nie było źle jakby zmienili kierownika... Szkoda

Zuzanna

@Cień a jakie Ty masz doświadczenia w pracy w ROYALPACK? Każdy oczywiście ma prawo do własnego zdania @exit1961. Możesz jednak napisać, co powodowało ten Twój kaszel, o którym wspominasz? To bardzo niepojący głos i sugestia, która do pełnego zrozumienia sytuacji wymaga kilku słów wyjaśnienia,

exit1961

Taa.. obiecanki cacanki, kilka miesięcy na umowe zlecenie za g nie kasę, wszyscy z doświadczeniem stamtąd uciekali. do śmierci nie zapomnę podwyżki 20 groszy brutto! byli tacy, którzy tyrali za mniej niż 1.5tys na zleceniu przez rok i dwa, a zimą wyciągali 900zł.. nigdy w żadnej firmie więcej nie budziły mnie napady kaszlu w nocy, tylko tam. ludzie jak wszędzie, część z produkcji spięta i gotowa oddać życie dla 500 arkuszy/h na tyglu :) piszecie o kasie na czas? normalna rzecz, gdyby nie to, został by tam sam zarząd i przemądrzała M., nawet Krosno by uciekło.. Nie polecam!!

Cień
@exit1961 17.10.2017 18:22

A skąd ty wiesz ile zarabiają inni w tej firmie? No chyba nie sadzisz, że jak przeprowadzałeś wywiad to ktokolwiek powiedział Ci prawdę.

Zuzanna

@Emiko co sprawia, że nie polecasz pracy w ROYALPACK? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. W jakim dziale pracowałeś? Mógłbyś wymienić co konkretnie w firmie Tobie nie odpowiadało? Takie informacje będą cenne, gdyż to co sprawia, że praca nie jest odpowiednia dla Ciebie, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia.

Emiko

Stanowczo popieram opinie innych !!! Z daleka od tej firmy. Typowa fabryka i wykorzystywanie ludzi!

Pracownik ze stażem

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Pracowałem w niej przez 5 miesiący i naprawdę jestem bardzo szczęśliwy , że już mnie tam nie ma :) Na samym początku, podejmując tam pracę usłyszałem od szefa i od kadry kierowniczej , że w pracy jest dużo stresu, obowiązków itd itd - czyli jak w każdej firmie:) Jednak nikt nie wspominał o mobingu. Prawie każdego dnia można zauważyć jak kadra kierownicza " gnoi" - i nie można tego opisać poprzez słowo " nie szanuje " pracowników swojej firmy. Firma poszukiwała kandydata na stanowisko kierownika magazynu pół roku. Dlaczego? Bo nikt nie chciał tam przyjść pracować. Kierownik magazynu zwolnił się, bo nie wytrzymywał psychicznie. Specjalisty ds. logistiki i zaopatrzenia już było kilku. Każdy z nich popracował kilka miesięcy i albo został zwolniony albo sam się zwolnił. Kadra kierownicza znęca się psychicznie nad swoimi pracownikami. Obraża ich, wyśmiewa i krytykuje w towarzystwie innych ludzi. Żaden z pracowników nie jest w stanie się postawić kierownictwu , gdyż boi się o swoją pozycję. Szef i cała reszta boi się kierownika, który już pracuje w tej firmie od kilku lat i gdyby nie on to wszystko by "upadło". A więc jeżeli dzielny kierownik znęca się nad innymi ludźmi - to nie ma mowy , żeby były wyciągnięte z tego jakieś konsekwencje:) Drogi czytelniku. Jeżeli czytasz opinie o tej firmie to szczerze Ci doradzam , abyś wziął je sobie do serca. Prace za 2000 zł znajdziesz w kebabie, pizzeri, jako kurier i w wielu innych miejscach. Jak zaczniesz pracę tutaj to dostaniesz prawdopodobnie depresji ,albo innej choroby psychicznej. Moim zdaniem szkoda zdrowia na taka przygodę. Chyba ,że ktoś chce się zahartować to jak najbardziej:) Co do pozytywnych aspektów to też je można oczywiście zobaczyć. Dzięki tej pracy nauczysz się: - gnoić innych ludzi i nie zwracać uwagi na ich uczucia, - spiskować i być judaszem, - żyć w ciągłym stresie, - pracować w nadgodzinach - bo tak przecież trzeba "za darmo" - jak pracować za 3 osoby, gdyż w firmie brakuje ludzi do pracy , a więc będziesz odpowiedzialny za wiele stanowisk. Przeczytajcie opinie powyżej :) Sami podejmijcie decyzje czy chcecie tam pracować:) Jeżeli się zdecydujecie to podzielcie się opinią:) . Podczas pierwszej rozmowy, będą próbowali wam zamydlić oczy - wszystko jest dobrze, rozwijamy się, stawiamy na rozwój, nie pracujemy po godzinach, podwyżki itd. "Zawsze są pozytywne i negatywne opinie na forum itd itd:)" 1,2,3 tydzień to już katorga:) Szczerze was zachęcam - podejmijcie prace gdziekolwiek , żebyście nie musieli tego wszystkiego przeżywać co inni:)

czy to ważne
@Pracownik ze stażem 12.05.2017 14:41

"Pracownik ze stażem" - Sebastian to Ty? Gdybyś nie kłamał (chociażby, że pracowałeś w niej 5 msc - pracowałeś 3msc.) na każdym kroku pewno pracowałbyś dalej i nie pisałbyś swoich wywodów jak jest źle i ciężko w tej firmie. Twoje babole poprawiam do dnia dzisiejszego gdzie pisałeś datę wstecz o rok. Jeśli chcesz pracować w kebabie za 2k i służyć klientom, którzy nie potrafią powiedzieć "poproszę kebaba" tylko "ja chcę" i codziennie czuć zapach frytury od siebie lub przy kurierce jeżdżąc i nosząc paczki po 30kg na 4 piętro bez windy to śmiało - Twój wybór. Gwarantuje Ci, że i tam będziesz narzekać, jaka ta firma nie jest. Zastanów się czego oczekujesz od życia i realizuj swój cel, powodzenia! W tej firmie praca nie należy do najłatwiejszych, ale jeśli chcesz pracować, starasz się i dajesz od siebie coś więcej niż 8h siedzenia na przysłowiowych 4 literach to uwierz mi, że przy odrobinie myślenia, kreatywności i konsekwencji działania możesz zajść daleko na satysfakcjonujących warunkach.

bylem
@Pracownik ze stażem 12.05.2017 14:41

W pełni się zgadzam!!!

Zuzanna

Pracujesz w ROYALPACK? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

JOHNY
@Zuzanna 06.04.2017 09:23

Benefity??? ŻADNE!!!!!!!!!!!!!!

bezrobotny

Dobrze że są takie opinie o firmach bo chciałem tu zlozyc CV... Widze ze nie ma co sie fatygowac do was... Typowa fabryka...

pielęgnujący_wartości

Tak sobie czytam te pozytywne opinie dotyczące pracy w Royalpack i coś mi się wydaje,że pisze je osoba (osoby) z kadry kierowniczej.Praca ciężka,wyzysk,atmosfera niebywale toksyczna.Większość pracowników ma coś wspólnego z politykami PO i Nowoczesnej oraz listonoszami-uwielbiają donosić.Poza tym jest sporo takich (nie wspominam o ich kulturze osobistej,bo jej brak),co to dla paru groszy zrobią dosłownie wszystko.Tym bardziej żal mi ludzi "dobrych",uczciwych i pracowitych,których jest tam garstka,a którzy to nie mają innych perspektyw i w pewnym sensie są na tą firmę skazani.Także opinie mówiące,że osoby stawiające tą firmę w czarnych barwach to lenie i nieudacznicy,można śmiało włożyć między bajki.A kierowniczka produkcji,która to do złudzenia przypomina mężczyznę,powinna nawiązać ludzki dialog z pracownikiem (nie przez pośredników),bo inaczej jego szacunku nie zdobędzie.P.S. Czy fani disco polo (większość) opłacają abonament radiowy czy robi to firma? Reasumując: z pewnością są gorsze firmy od tej,ale czy na tym to ma polegać? Na porównywaniu dna z wodorostami? Ja osobiście wolałem poszukać firmy lepiej traktujacej pracownika.Powodzenia

abc
@pielęgnujący_wartości 07.03.2017 10:35

Osoba pod pseudonimem"pielęgnujący_wartości" chyba pomyliła firmy bo w tej nie ma kobiety kierownika na produkcji i nigdy nie było. No ale cóż jak widać wie wszystko i o wszystkich.

majster

Magazyny pod jaki dział podlegają? Dział rozwoju produktu, produkcja, czy logistyka?

Niewiem

To jak tam w końcu jest ? Ile zarabiacie najniższą więcej ? O co chodzi że takie złe opinie ?

abc
@Niewiem 13.02.2017 18:44

Firma nie płaci najniższej krajowej. Po 3 miesiącach dostaje się umowę o prace na dłuższy okres. Dobrze działa system premiowania więc jeżeli pracownik się stara to jest to zauważalne. Kierownik produkcji widzi ludzką pracę i ją docenia. Złe opinie piszą Ci którym nie chce się pracować.

kwas
@Niewiem 13.02.2017 18:44

Jak tam jest??? Idz i sprawdz, tylko nie miej ni potem za zle ze ci tak doradzilem...osobiście nie polecam, robilem tam trochę i jest tak jak wiekszosc opini...poczytaj i odpowiedz sobie sam...

Wolf

Wypociny życiowych frajerów i nieudaczników co nie zagrzali w żadnej pracy miejsca dłużej niż miesiąc!

Obiektywny

Praca jak praca,raz jest ciężej raz jest lżej. Ludzie generalnie są w porządku. Zarobki nie są złe jak na tutejszy rynek, wiadomo że trzeba najpierw dać coś od siebie żeby potem wymagać od innych. Ci którzy tam już dłużej pracują mają dobrą kasę. Firma perspektywiczna,stabilna i rozwojowa.Podsumowując więc,jak ktoś ma jaja to sobie tam poradzi,lewusy natomiast nie mają tam czego szukać. Polecam i pozdrawiam.

Wieloletni pracownik
@Obiektywny 10.02.2017 20:36

W pełni się zgadzam z tą opinią. Źle o tej firmie piszą tylko Ci co chcieliby nic nie robić ale dużo zarobić. Urodzeni dyrektorzy którzy niczego w życiu nie osiągnęli .

dagi

Tragedia !! Omijać szerokim łukiem ! Niskie zarobki, atmosfera tragiczna. Kadra kierownicza chamska, bez kultury i nie szanuje swoich pracowników. Oby tak dalej.

Totalne nieporozumienie ...

Kwas

Spokojnie, załatwię swoje sprawy i się zajmę tematem. Pozdrawiam dugidugi

pracownik...

Jeszcze pracuję tu, ale to kwestia czasu, praca dla desperatów, lenie mają w tej firmie najlepiej, a i obiecują gruszki na wierzbie, ale tak na prawdę nie oferują nic.

allah
@Paczkomat 07.11.2016 17:01
Tak jak napisano powyżej. Nieliczni naprawdę pracują, a mała grupka frajerów musi nadrabiać.

Nieliczni muszą tyrac a np taki Dareczek przelazi cala zmiane nie robiac nic... To jest (usunięte przez administratora) kpina!!!!!!!

pyton
@allah 16.11.2016 06:56

Nie tylko Dareczek jest leniem... Jest jeszcze pare osób... Kierownik Daniel tez nie jest lepszy... Poganiac ludzi tylko potrafi, nic wiecej... Duzo by yu mozna o nich pisac ale szkoda mojego czasu...

qtas

W tej firmie nie ma dobrej atmosfery, dlatego jest taka lipa, robota tez nie jest satysfakcjonujaca, typowa fabryka... Ogolnie porażka!!!!!! Wiem co mowie, robilem tam pare tygodni i dlatego podziękowałem im!!!!!

Q-LL

Chyba najgorsza firma w ZG. Radzę omijać szerokim łukiem!!!!!!!!

PRAWDA

A teraz małe podsumowanie: Gdyby nie to że ludzie w Polsce gotowi są pracować nawet za 3 zł na godzinę to żaden z was, "pracodawców" nie byłby w stanie prowadzić firmy. Gdyby przyszło wam działać w takich warunkach jak na zachodzie Europy i płacić uczciwe pensje to żaden z was by nie zdołał utrzymać firmy. Bo jedyne co potraficie to kijem poganiać pracowników jak niewolników. I cały wasz dochód wynika z wyzysku pracownika a nie z dobrej organizacji pracy czy rozumienia zasad ekonomii i umiejętności prowadzenia biznesu. Wasze szczęście że bezrobocie w Polsce zmusza ludzi do pracy za głodowe stawki... A ambicje? ? ? Ambicjami nie zapłacisz za czynsz ani nie nakarmisz dzieci. A ci co są ambitni, mają własne zdanie i nie ulegają presji zwierzchników jako pierwsi wylatują z każdej pracy. Bo są zagrożeniem. Dość długo żyję na tym świecie by wiedzieć że ambicje warto mieć tylko w życiu prywatnym. Ale nigdy zawodowo, jako pracownik. Bo w tych ambitnych najbardziej się tyra ale nigdy ich się za ambicje nie wynagradza...

Alfi
@PRAWDA 18.07.2016 13:06
A teraz małe podsumowanie: Gdyby nie to że ludzie w Polsce gotowi są pracować nawet za 3 zł na godzinę to żaden z was, &quot...

HAHAHAHA piękne podsumowanie!!! BRAWO!!!

ABC

Witam, pracuję od niedawna w tej firmie i nieprawdą jest, że nie ma naboru, cały czas poszukują pracowników. Atmosfera jest ok, pracownicy są mili i życzliwi, choć na początku rzeczywiście można odnieść wrażenie, że lekko straszą, ale ogólnie jest fajnie. Firma się rozwija i to widać od samego początku. Firma jak najbardziej na plus - rozwija się, wszystko na czas, atmosfera jest ok. Gorąco polecam i zgadzam się z przedmówcą - "trzeba mieć swoje zdanie" opinie wcześniej są albo wyssane z palca, albo już dawno to nieprawda :)

Wiktor

Witam, nie pracuję tam, ale czytam te wszystkie opinie ponieważ mam zamiar iść tam do pracy. Analizując te wszystkie negatywne opinie jeszcze bardziej jestem skłonny by tam pójść. Szkoda mi tych "narzekających" ludzi, bo świadczy to tylko o ich słabych kwalifikacjach, a co gorsza i jest to przykra prawda ich ogromnym lenistwie. Nie piszę tu o wszystkich, bo chodzi mi o takich co myślą że jak już zrobili aż tyle że przyszli do pracy należy im się super kasa i extra premia. Myślę, że będzie ok, w szczególności że za atmosferę w pracy odpowiadają w głównej mierze sami pracownicy. Jak to mówił kiedyś mój serdeczny kolega z pracy. Z odpowiednimi ludźmi to można i gnój przerzucać. Pozdrawiam

kulfon

Ludzi do pracy brakuje, z naciskiem do pracy. A co do umowy, firma wiąże się z pracownikami co chcą pracować a nie tylko statystować, bo jakoś większość posiada takie umowy i nikt z nich nie narzeka.

Czochracz

Z tego co mi wiadomo ludzi do pracy brakuje i rekrutacje wciąż trwają i to wcale nie dziwi,ponieważ podpisanie umowy o pracę graniczy tu z cudem! Nie polecam.

Pan sprzątacz

Zachowujcie się jak ludzie, przestańcie świnić to będzie czysto :-P

dako

@Jop nic to nie dało!!!

beduin

Dako napisał prawdę, jest tam jedna taka osoba która tak robi!!! Z tym gościem jest ciągle ten sam problem i nikt na to nie reaguje!!! Moze ta opinia coś da i facet przemyśli swoje postępowanie w tej kwestii.

dako

Praca i może jest ok ale ludzie tam pracujący nie są ok!!! (usunięte przez administratora) Mam na myśli to ze np na stanowisku gdzie są 3 osoby to 2 pracują a jedna robi wszystko żeby tylko się nie przepracować. Trzeba mieć naprawdę tupet!!!!!!

Em

Praca jak każda inna, trzeba zrobić swoje i tyle w temacie. Kasa jest na czas, system premiowy jest, z wolnym na żądanie też nie ma większych problemów, urlop bez problemu, Firma typowo produkcyjna: ilość i jakość - nic nowego co mogłoby kogoś zaskoczyć. Większość negatywnych opinii jest z palca wyssana. Jak komuś nie pasuje, to niech się zwolni i będzie miał po problemie skoro tak mu źle, a nie trzyma się kurczowo. Powtarzam, praca jak wszędzie - jest OK!!!

miko

Zgadzam się!!!!!!!!!!!!!!!

Wojas

Fajnie ze są takie strony z opiniami o firmach bo chciałem złożyć tam cv (usunięte przez administratora) Współczuję ludziom tam pracującym... (usunięte przez administratora) i teraz ostrożnie szukam pracy!!!

Łysy_99

Oj racja,ta firma to kolejny niewypał, robiłem tam trochę i wiem co mówię!!!!!!!! Takie firmy trzeba omijać!!!!!!!!

Headhunter

Coś mi sie zdaje, że ta firma to kolejny niewypał. Chyba kadra zarządzająca do wymiany

xyz

Różnie w zależności od stanowiska i doświadczenia.

Mysliwy

Ile płacą na wejscie? najnizsza krajowa jak wiekszosc ?

xyz

Dodam jeszcze tylko, że osobiście znam pracowników, którzy tam pracują już sporo czasu (praktycznie są od początku istnienia firmy) i jakoś nie widzę, żeby uciekali... więc o co chodzi?

Kazimierz
@xyz 18.05.2015 16:46

O co chodzi??? O to ze Ci co pracują tam kupę lat to mało co im brakuje do emerytury i dlatego cicho siedzą ot co!!! Babki po 60-tce morda w kubeł i oby do emerytury

xyz

Szczerze... trochę się dziwię tym opiniom. Jak wiadomo zadowolony pracownik raczej się tu nie wypowie - bo nie szuka, że tak powiem zemsty i nie zaprząta sobie tym głowy. Słyszałem o tych słabych opiniach i z ciekawości zerknąłem. Według mnie indywidualny system premiowania itd to nic złego. Przynajmniej jest się zauważalnym. Nie narzekam na pracę tam, ponieważ widzę, że jak ktoś naprawdę się przyłoży to jest dostrzegany - nie tak jak jest np. w korporacjach (szklany sufit). Może każdy powinien zrobić rachunek sumienia i rzeczywiście spojrzeć na całą sprawę bardziej obiektywnie? Jeśli chodzi o mnie to spełniam się w tej pracy - wiadomo nic dziś nie ma za darmo. Z pewnością widziałem gorsze firmy.

200V

O widze po komentach, że nie warto się do nich fatygować. Mam pytanie. faktycznie nie ma u nich szans na umowe o pracę i godną stawke wynagrodzenia??

B

Beznadziejny pracodawca... płaca marna, oczekiwania ogromne, (usunięte przez administratora)Niestety opinia jakich większość jak widać... Żadnych szans na rozwój czy podwyżkę. Praca mało ambitna, nudna. Czepiają się o byle co. NIE POLECAM.

rudy_1011

To chyba jedyny plus ze kasa jest na czas a poza tym za taka kasę to lepiej iść do marketu robić niz tam(usunięte przez administratora) Poszanowania dla pracownika nie maja zadnego!!!!!!! Tam trzeba miec nerwy ze stali!!!!!!!!! Nie polecam...

komar

PRACA W TEJ FIRMIE NIE JEST ZŁA WYNAGRODZENIE MOŻE I NIE ZA WYSOKIE ALE PRZYNAJMNIEJ NA CZAS WIDZIAŁEM GORSZE FIRMY

spy

Napiszcie coś więcej o Tej firmie bo dostałem propozycję pracy w tej firmie i teraz nie wiem co z tym zrobić...

xyz

Racja, pracowałem tam parę m-cy. Ta firma to totalna porażka, (usunięte przez administratora) Ile byś nie zrobił to ciągle im mało i mało!!! Nie polecam pracy tam!!!

gość

Nie polecam, (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o ROYALPACK - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROYALPACK