Optimum Distribution Sp. z o.o.

Wrocław

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Optimum Distribution Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optimum Distribution Sp. z o.o.

Paulina

Zainteresowani pracą w Optimum Distribution Sp. z o.o.? Na stronie internetowej firmy znajdziecie aktualne oferty pracy: http://www.optgroup.eu/praca Będziecie aplikować? Jak oceniacie firmę jako pracodawcę?

viki

@mateusz jeżeli masz wątpliwości że zatrudniają tylko kobiety to , jeżeli masz odpowiednią wiedzę startuj na Specjalistę ds. marketingu. Umowa o pracę w firmie kosmetycznej a także międzynarodowe kontakty

admin

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Optimum Distribution Sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw opinię o Optimum Distribution Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optimum Distribution Sp. z o.o.