Opinie o HAMECH w Hajnówka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy HAMECH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HAMECH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAMECH w Hajnówka

KAT

To niemota chyba pisze o związkowcach ten który to do tych związków należał a teraz na nie sra jak był swego czasu do zwolnienia to związkowcom wchodził do d..py po palcu ot to mi głosiciel pierwej propagandy typu z PZPR JAK WY NAS TO MY WAS.

kali

Macie dwa związki zawodowe, to jakiego grzyba należycie i płacicie na związki zawodowe?.Chyba tylko po to aby obaj przewodniczący mieli dobre stołki :))

gość
@kali

oba związkowcy jedzą z reki szefów :P im nie na pracownikach a na własnych stołkach zalezy :P

Name
@kali

Podwójny Baran z Ciebie.

kali
@Name

Tak jestem baranem bo nie płace na związkowych pasożytów a na koniec roku kupuję dobrą flaszkę i wypijam za zdrowie takich mundrych jak ty

nik

hamech dotknął dna i tyle już????????

×××

Wypłata za listopad po nowym roku. Tylko kiedy ja się pytam? Po nowym roku? w styczniu? Lutym? Marcu? Kwietniu? Maju? Czerwcu? Lipcu? Sierpniu? Wrześniu? Październiku? Listopadzie? Czy grudniu? Obiecuje kokosy . Za dwa lata takie zarobki będą. A przez dwa lata co charytatywnie pracować? Porażka.

Aplikowałeś do firmy HAMECH? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
robol

Załoga Hamechu to twardziele ( nie ubliżając) są jak jaskiniowcy z epoki brązu umieją przetrwać w najcięższych czasach i warunkach bez wynagrodzeń i stworzyć atmosferę Świąt Bożego narodzenia za kredyt bo innymi słowy jakby inaczej goło ale wesoło kiedyś powiedział jakiś mówca jestem z Wami niezłomni przyjdzie czas na odwet Wesołych Świąt.

gosc

Z okazji świąt życzę całemu Hamechowi wypłat i nowego normalnego dyrektora, obyście mieli normalna pracę a nie cyrk.

!@#$%__

Z czasem ktoś się zdenerwuje i pogoni nieproszonego gościa ;) Hajnówka to małe miasto , ale specyficzni ludzie tu mieszkają . Pozdrawiam wszystkich ,bez wyjątków hehehehehehe ;)

gość

Czy na tego dyrektorka nie ma mocnych ? Przecież wyraznie widać że on położył ten zakład, Gdzie są związki zawodowe. Panowie związkowcy na taczkę z nim i z synkiem nierobem.

Wypłaty za 2 miesiące nie płacone a już 3 na karku. Pajac tylko obiecuje i nic nie robi, To już koniec Hamechu

nieinterere

Ojoj, komuś się źle zrobiło. Komentarze uciekły prawie wszystkie...hehehehehehehehe

Abstergo
@nieinterere

cytuje kolegę z porannego: "Nasrać im do biurek " :P

gosc

Wszystko się dzieje za aprobatą związków, mają hajs i wolą głowy wyżej nie podnosić a cisnąc te niżej położone

Dziwię się, że kontrola Inspekcji nic nie dała. Macie w Hamechu związki zawodowe. To one powinny monitorować sytuację i w ostateczności zgłaszać inspekcji pracy problemy. Biorą za to kasę. Jeśli tego nie robią to wstyd.

gosc

Związki siedzą w kieszeni dyrektora, i są tylko po to by ganiać pracowników, i ich j j*bać...

widz

No i co nam zrobi PIP? Psy szczekają karawana idzie dalej, poborów za dwa miesiące brak, nie są wypłacane i nie tylko, są jeszcze inne zaległe świadczenia pieniężne dla pracowników Pani Inspektor PIP odwiedza firmę, niby kontroluje bez żadnych konsekwencji coś tam napisze i spokojnie do następnej kontroli, a co tam pobory ona ma, a że pracownicy nie maja to niech sobie się postarają .Dziwi mnie fakt jak (zapytam) reaguje szefostwo PIP po przeczytaniu protokołów kolejnych Pani Inspektor, a było ich kilka .Proszę nie mieć najmniejszych złudzeń że gdy zostanie znów ta sama Pani Inspektor oddelegowana na rekontrolę skutek śmiem twierdzić będzie taki jak dotychczas ( powtórka z rozrywki).Czym jest PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY i jaką powinna spełniać rolę w sprawie tak ważnej jak PrawoPracy! HAMECH to jeszcze My.

@widz

niby nic , ale poszła już notka do krajowego , jak również lokalnej gazety do opisu, poza tym nagrania jak dyrektor jebie pracowników zrobią swoje :P

gođ

'W odpowiedzi na pismo, które wpłynęło do Okręgowego Inspektoratu Pracy w Białymstoku w dniu 02.03.2016 r., uprzejmie informuję. że przeprowadzono kontrolę W Zakładach Maszynowych "Hamech" Sp. z oo., z siedzibą w Hajnówce. przy Ul. Armii Krajowej 3.Czynności kontrolne wykazały, że potwierdziły się wniesione przez Pana zarzuty dotyczące: 1. Niewypłacenia zatrudnionym pracownikom wynagrodzenia i dodatku za pracę W godzinach nadliczbowych, w tym wynikających z przekroczenia dobowej lub przeciętnej tygodniowej normy czasu pracy, co stanowi naruszenie przepisu art. 85. art. 151' § 1 pkt 1. art. 151' § 2 Kodeksu pracy. 2. Nierzetelnego potwierdzania przez pracowników przyjście i obecności w pracy. co stanowi naruszenie przepisu art. 240 Kodeksu pracy oraz zakładowego układu zbiorowego pracy. Kontrola wykazała bowiem, że w dniu jej rozpoczęcia na terenie Zakładu pracę świadczyli pracownicy, którzy zarejestrowali już swoje wyjście z pracy na czytniku zegarowym. 3. Nierzetelnego prowadzenia kart ewidencji czasu pracy, co pozostaje w sprzeczności z art. 149 Kodeksu pracy. W trakcie kontroli stwierdzono. że na kartach ewidencji czasu pracy pracodawca nie wykazywał pracy wykonanej przez pracowników w godzinach nadliczbowych przypadających powyżej dobowej lub przeciętnej tygodniowej normy czasu pracy, w tym nie rejestrował jako pracy w godzinach nadliczbowych przypadków świadczenia przez pracowników pracy dwukrotnie w tej samej dobie pracowniczej. 4. Nieprawidłowe prowadzenie imiennych kart wynagrodzeń za pracę, poprzez wykazywanie na tych listach wypłaconego wynagrodzenia za pracę jako nagrody z funduszu dyrektora”, co stanowi naruszenia przepisu art. 94 pkt 9a Kodeksu pracy. Kontrola wykazała również, że na kartach ewidencji czasu pracy nie była wykazywana praca świadczona przez część pracowników w godzinach nadliczbowych, godziny te były natomiast sumowane na koniec miesiąca i na podstawie zestawienia tych godzin pracownikom naliczane było wyłącznie "normalne"wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych - bez dodatku za pracę w godzinach nadliczbowych. Po naliczeniu tego wynagrodzenia właściwy kierownik wnioskował o wypłatę należnego pracownikom wynagrodzenia w formie „nagrody z funduszu dyrektora", stanowiącej równowartość wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych. 5. Nieterminowe wypłacanie wynagrodzenia za pracę, co stanowi naruszenie przepisu art. 94 pkt 5 Kodeksu pracy. 6. Nie wypłacenie wynagrodzenia za pracę oraz innych świadczeń należnych za stosunku pracy, w tym wynagrodzenia za czas urlopu wypoczynkowego, ekwiwalentu pieniężnego należnego za pranie odzieży roboczej za IV kwartał 2015r. Kontrola wykazała również naruszenia przez pracodawcę innych przepisów prawa pracy (w tym przepisów dotyczących czasu pracy). Po zakończeniu czynności kontrolnych, w związku ze stwierdzonymi nieprawidłowościami w zakładzie w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy, inspektor pracy zastosował środki prawne przewidziane w ustawie o Państwowej Inspekcji Pracy. W przypadku gdyby miał Pan wątpliwości. co do udzielonych przeze mnie wyjaśnień proszę o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerem: (085) 678-57- 05.

dzięki Dyzma za wypłate obiecałes, golasie

przyboczny mis

więcej samochodow jezdzi za dyrektorkiem niż w konwoju Pani premier...a ludzie czekają biernie na swoje pieniądze.na stałe powinno wysyłać sie dwa auta i 3 kierowców :Zakopane to nie Białowieża misku

R-A

Nie polecam!!!

Ciekawy

Mam radę jak dyrektor lubi ruchac małolaty to znajdźcie kogoś kto go wyr....

gdzie sa wypowiedzi z przed miesiaca ? dwoch? czyzby marynarzyk usunal ? klamca, obluda i zaklamany zaklad! wszyscy grzeja stolki liza (usunięte przez administratora) dla dyrektorka a obrabiaja mu (usunięte przez administratora) na prawo i lewo, dyrektor posuwa mlode pracownice wiec nie ma co sie dziwic ze gowniary sa kierowniczkami bez doswiadczeina ledwo po szkole ponadgimnazjalnej pieniedzy nie wyplacaja warunki pracy ze pozal sie boze kazdy kazdemu (usunięte przez administratora) obrabia i tyle w temacie kołhoz niech zamkną wkoncu ten (usunięte przez administratora) wstyd dla tych ktorzy tam pracuja hajnnowka sie smieje!

Grzesio

Opinie HAMECH Hajnówka - Forum, zarobki, kontakt, telefon i e-mail ... www.gowork.pl/opinie_czytaj,53832 03.07.2015 - Opinie HAMECH Hajnówka, kontakt, telefon i e-mail. Cenzura Admina jak za komuny. Wstyd. Może trochę wyjaśnień dlaczego zdejmuje się .. To co na górze to pozostałość mojej wypowiedzi. Zwróciłem uwagę na cenzurowanie. Moja opinia znikła . Adminie - wstyd Może mam pisać że w Hamechu wszystko jest super -ale tak nie jest. Jak napiszę, że że facet miał wypadek na kotłowni to jak to usuniesz to nie będziesz posądzony o ukrywanie tej sprawy. Pozdrawiam cenzorze.

Zostaw merytoryczną opinię o HAMECH - Hajnówka

• Jak się pracuje w HAMECH?

Zobacz opinie na temat firmy HAMECH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

HAMECH
3.8/5 Na podstawie 122 ocen.
  • Armii Krajowej 3
    17-200 Hajnówka