PHU Premium

Bolszewo

Opinie o PHU Premium

Marta
użytkownik zarejestrowany

@iala a jakiego typu są to szkolenia? Prowadzone wewnątrz firmy, czy też przez firmy zewnętrzne? Firmy zewnętrzne wystawiają certyfikaty, które potem bardzo dobrze wyglądają w cv - są wielką zachętą dla potencjalnych pracowników.

iala
użytkownik zarejestrowany

Mają dobrych pracowników, cały czas też ich szkolą

arni
użytkownik zarejestrowany

Nie byłem jeszcze, ale mam nadzieję, że mnie zaproszą. Jest to coś co chciałbym robić, ponieważ właśnie phu premium z Bolszewa zajmuje się usługami transportowymi i spedycja. Mają wieloletnie doświadcznie w branży i potrzebne certyfikaty. Biorąc po uwagę że firmy transportowe się teraz rozwijają o może to być dobre miejsce pracy

ul uba
użytkownik zarejestrowany

Jeżeli tak bardzo zależy Ci na pracy to może warto bezpośrednio do nich napisać e-maila bądź umówić się na spotkanie w siedzibie? Odnoszę wrażenie, że raczej stałych rekrutacji nie mają, no chyba, że oferując kiepskie warunki wprowadzają sporą rotacje pracowników. Obym się mylił, ale czy ktoś był na rozmowie i mógłby to wyjaśnić ?

Marek

Uwazajcie(usunięte przez administratora)

A

Do Wejherowa do Wejherowa ;)

Borek

Teraz przeniesli ta firme do Wejcherowa? Korci mnie aby podjechac i zapytac o prace

Wojtek

Polecam - firma rozwijająca się z bardzo dużą dynamiką , kadra menadżerska bardzo profesjonalna , auta mega wypas - polecam

Ł

Dla mnie firma z przyszłością - polecam

Jacek

Zachęcam do pracy - firma z dobrą atmosferą , auta zadbane jednak pilnowane przez właścicieli jak oczko w głowie. Pensja : 3000 podstawa wg gwarantowanych kilometrów , potem 0,25 od przejechanych . Firma się rozwija - nigdy nie miałem spięcia z właścicielami - Polecam a 11 miesięcy już pracuję.

Darek

Nie jeździmy na 3 tygodnie.

A jest ktoś kto jeździ na 3 tyg? Ile wtedy km wychodzi i jak z wypłatą?

Łukasz

Ja jeżdżę na 6 tygodni - to średnio z wyjazdu mam 28000 km , a w wypłatach i 3 i 4 z przodu , ale raz miałem 2,8 - wszystko zależy od szczęścia i okresu w jakim polecisz .

A ile km średnio, robicie panowie przez te 3 tyg? I jak tam kwota wypłaty, 3 z przodu czy 4?

Łukasz

Potwierdzam . Pracuję kilka miesięcy - nie mam zastrzeżeń. Wpisy w necie nt. PHU Premium i jak to tam jest źle , już od dłuższego czasu traktuję jako kpinę. Szefostwo dba o pracownika , sprzęt jest na bieżąco serwisowany. Atmosfera wręcz rodzinna - Polecam

Piotr

Polecam firmę transportową Phu Premium. Firma dynamicznie rozwijająca się . Pracuję u nich już 10 miesięcy - jest ok. Nie raz spóźniali się z wypłatą , jednak bez tragedii - 2 - 3 dni. Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia to legalna praca za godziwą pensję. Pracować trzeba jak wszędzie ale przynajmniej samochody mają najładniejsze w Europie. Ode mnie pozytyw!!!!!!!!

Zostaw opinię o PHU Premium - Bolszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Premium