,FIMA,

Opinie o ,FIMA,

marta

benefity dobra rzecz zetka, ale na prawdę liczy się stałe zatrudnienie i dobra kasa

Albert ®

Słowa kojarzące się z ,FIMA, (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako Dobry materiał praktyki i poznania sposobow ominiecia błedow ;) Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? .. Najbardziej podobało mi się w ,FIMA, : Najbardziej nie podobało mi się w ,FIMA, :ta kraina była wpozadku troche za duzo kolegow ktorzy jak to na zdrowy rozum umieli i lubili rozmawiac:)

Zostaw opinię o ,FIMA, - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ,FIMA,