cleaning paetner

Jelenia góra

Opinie o cleaning paetner

bylam zatrudniona w tej firmie, nie chwale sobie wrecz przeciwnie, nie ma tam warunkow, kierownictwo olewa swich wasnych pracownikow wszystkie sprawy zamiast zalatwiac osobiscie to zalatwiaja telefonicznie,sa niewyplacalni oklamoja pracownikow, wybieraja tylko ludzi z gropa inwalicka, a pozostalych na umowe zlecenie, chroncie sie przed ta firma( usunięte przez administratora )idziecie tam na wlasna odpowiedzialnosc pracowac za DARMO.ZWALNIAJA LUDZI BEZ POCTAWNIE.

Zostaw opinię o cleaning paetner - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cleaning paetner