Opinie o Banasik Marcin PPHU Glamour Exlusive Dom Mody Ślubnej w Wadowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Banasik Marcin PPHU Glamour Exlusive Dom Mody Ślubnej. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Banasik Marcin PPHU Glamour Exlusive Dom Mody Ślubnej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Banasik Marcin PPHU Glamour Exlusive Dom Mody Ślubnej w Wadowice

Mariusz Nowy wpis

Zapowiadają się redukcje etatów ?

som Nowy wpis

Atmosfera jest rzeczywiście przyjacielska @danonka, bo zobacz, że ostatnio i tak nie było żadnej rotacji wśród pracowników, co jest dobrym znakiem. Zalezy im na pracownikach, a to się również odpowiednio przekłada na zarobki w firmie. Wypłata jest na czas?

jgcfghjjl Nowy wpis

Przepraszam za dokonywanie w okresie od stycznia do maja 2014 roku wpisów dotyczących salonu Glamour Exlusive Dom Mody Ślubnej w Wadowicach, które mogły wywołać u czytelników nieprawdziwy, negatywny obraz dotyczący tego salonu i jego właściciela. Nadto przepraszam właściciela salonu za obraźliwe epitety dotyczące jego osoby. Wpisy były dokonywane pod nickiem oburzona i gość we dwoje.

ann Nowy wpis

A ja się nie zgodze... W glamour Wadowice byłam kilka razy raz w grudniu oglądnać suknie tyko oczywiście pani zapraszała mnie do pomierzenia ale ja nie chcałam zima sniegu zimno... potem odwiedziłam salon w czerwcu już słonecznie nie umowaialam się na godzine ale pani znalazła czas... doradziła ja chciałam jedna suknie przymierzyć bo tylko jedna mi się podobała tzn wszystkie piękne ale ta urzejła mnie a pani przynosiła mi cały czas inna i zebym wiedziała w jakim fasonie się czuje. Od razu mówiłam ze jeszcze mam inne salony w zanadrzu i było milo. Wczoraj wórciłam do salonu inna babeczka mnie obsługiwała a cena sukni ta sama... Ja polecam

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Wadowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Wadowice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
realia

Witam! Nie dawno "odwiedziłam" ,bo nie moge tego inaczej ująć Salon Glamour w Wadowicach. Na pierwszy rzut oka jest względnie dopóki klientka nie okazuje niezdecydownia (co w każdym przypadku jest naturalne). Pani obslugująca po przymierzeniu przez klientke dwóch sukienek STWIERDZA swoim fachowym (haha) okiem iż niestety "nic tu po nas". W zależności jak wyglądasz tak też wyceniają sukienke którą ewentualnie można by było kupić. Po krótkim pobycie nieuprzejmie zostałyśmy "przegonione" myśląc że i tak nie bedzie na nas zysku i nie zwrócą sie koszta za obsluge i pobrudzoną podloge(dzień był wtedy słoneczny) Jeśli ktoś potrzebuje mocnych wrażeń bądź cierpi na niskie ciśnienie zapraszam.

Zostaw merytoryczną opinię o Banasik Marcin PPHU Glamour Exlusive Dom Mody Ślubnej - Wadowice

Banasik Marcin PPHU Glamour Exlusive Dom Mody Ślubnej

Banasik Marcin PPHU Glamour Exlusive Dom Mody Ślubnej