Opinie o Rem Marco w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rem Marco. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rem Marco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rem Marco w Bydgoszcz

lol

No no ukrainki zatrudnij,wiesz cos na ten temat.a ty tak nie skacz bo gdyby nie poprzedni i obecny facet to bys na miotle jezdzila.utrzymanko,mozna by bylo nazwac bardziej dobitnie inteligentni wiedza jak.

m..

Drogie Panie , widzę że bardzo was boli że tutaj pracujecie, czujecie się wykorzystywane ale czy zatrudniając się w tej firmie nikt wam nie powiedział że będziecie pracować na stanowisku sprzedawcy? a nie dyrektora generalnego? taka wasza rola .. i nikt was na siłę tutaj nie trzyma a na wasze miejsce znajdą się osoby które tej pracy potrzebują więc weźcie się do roboty zamiast wypisywać te wszystkie bzdury tutaj albo się zwolnijcie i dajcie pracować innym

Wole na bezrobociu byc niz robic na was i nie strasz tyle bo mozemy sie spotkac w sadzie bo to co sie tu dzieje to jeden wielki cyrk i przekrety inspekcja pracy bedzie miala co robic.Sama siw wes za robote a nie lezysz i pachniesz

do m....

Dobre rogi to ma potezne hihi i sama sie wes za robote. Do roboty sa konie takie jak ty jakby nie my to bys na waciki nie miala

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rem Marco. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
mis

Prostaczka!!!!!,nawet domyslam sie kto to pisze!ta co nic nie robi a najwieksza wyplate dostaje,nie nos tak wysoko glowy bo haczysz rogami!!!!!!!!

Pewnie wezmy sie do pracy,swieta bedziemy odsypiac ta orke a szef bedzie zadowolony ze moze wydawc kase!!!!!!

robol
@ja

WESOŁYCH ŚWIĄT wszystkim Panią z Rem Marco,i ,,spokojnych '' klientów.

m..
@ja

widz, że widocznie za dużo wolnego jeszcze macie że siedzicie na tym forum i wypisujecie brednie.. Proszę wziąć się do pracy bo w tym okresie jest bardzo dużo a jak sie komuś nie podoba to zawsze może podzielić los kobiet które zostały zwolnione na koniec lutego i niech one wam opowiedzą jak fajnie być bezrobotnym i bez pieniędzy hehe do roboty mróweczki do roboty..

liu
@m..

tak,tak bo bez remmarko z głodu poumieramy he he

mustang

Ludzie czepiacie się Pani Agnieszki... przyglądnijcie się troche panu kierownikowi R... kierownikowi od kierowców.. pełni taka funkcje a nie zna nazw ciast.. już nie wspomnę o trasach o których nie ma zielonego pojęcia bo ich przebiegu po prostu nie zna... i myli Fiata z VW.. to jest dopiero cyrk...

kolega sz

proszę wszystkich o zakończenie krytyki i wzięcie się ostro do pracy w tym tygodniu

Żal

Teraz ucichnie na forum.Popracujecie w tym tygodniu na pełnych obrotach to zamkniecie te zazdrosne buzie he he.

PRZESTRASZONA
@Żal

POPRACUJEMY? NIE ,PRACUJA LUDZIE KTORZY MAJA JAKIES PRAWA W PRACY,TU NIEMA ZADNEGO PRZESTRZEGANIA PRAW PRACOWNIKA PO 2 ZMIANIE IDZIESZ NA 1,PRZERWY? -W TEJ FIRMIE NIEMA CZEGOS TAKIEGO.WIEC TU SIE NIE PRACUJE TU SIE ZAP....IE...RDALA.I TERAZ ZNOW SWIETA NIEMA KIEDY ISC DO WC ,PO BOZYM NARODZENIU LEZALAM 2 DNI TAK BYLAM ZMECZONA ,A OD SZEFA NAWET DZIEKUJE NIE USLYSZALAM.APELUJE DO DOBRYCH LUDZI UPIECZCIE CIASTO W DOMU.

kajetan

Oj rzadasz niemozliwego! !!ten czlowiek zwany szefem poprostu niemysli,napewno nie glową! !!!!!!wystarczy popatrzec na jego panne i wszystko jasne....

klient
@kajetan

ludzie skoro takie zły niemyslacy szef i zła ta Agnieszka to jak wogle ta firma sie jeszcze kreci ?

cham
@kajetan

Dlaczego ty nie masz swojego biznesu? BO ZA GŁUPI JESTEŚ CZŁOWIECZKU !

marta

Zgadzam się ... To jest idiotka pracująca dlatego,ze jest wazeliniara i tylko dzięki klablowaniu jeszcze ma ta posadke. Ze ten cały "szef"_nie widzi do czego ona się przyczynia,jaki syf robi tym swoim maceniem. Zacznij człowieku myśleć bo tacy ludzie rujnuja ci firmę . a potencjalni klienci to czytają i myślę ze odrazu odchodzą im chęci robienia zakupów w takich sklepach. Zacznij myśleć człowieku.

aśka

I po raz kolejny zabrala głos Agnieszka!!!zabawne ze mozna miec o sobie takie wysokie mniemanie!!!doskonale wiesz Agnieszko dlaczego masz tą prace,bo w d..e włazisz bez wazeliny,opowiadasz baje o swoim dzieciństwie a prawda jest taka ze jestes zwykla zlodziejka i nic niewartą babą.A jak ostatnie wydarzenia pokazały nawet najwieksza wazelina sie nudzi! !!

jolka

Zgadzam się wzupelnosci .

lolo

Moim skromnym zdaniem wiekszość o p.AGNIESZCE to prawda tak naprawde to ona trzyma reke na pulsie, co za bzdury ogulnie w p....e była ch..a wie zakrecona jak baranie rogi .Słucha tylko slodko pierdzących ,przeważnie te osoby są kompletnie nie zaangażowane i nic prawie nie wiedza nic z inwenturami,wz-kami,i całą reszta, ale dobrze zadziobie u p.Agnieszki i jest spoko.Nagada na kogoś, kto chce dla firmy dobrze ,i zrobi kogoś najgorszego,byle wylizac oko p.koordynator żenada,jak tak dalej pójdzie to do tej firmy bedzie przyjść po to żeby,uciec na L 4 na poł roku i bą włajaż cmoknji mnie w wora i jest sialla:-)) A co do szeryfa tego bajzlu to panie (usunięte przez administratora)

koniec świata
@lolo

Czy was tam trzyma ktoś na siłę?Nie podoba się praca to powiedz do widzenia i po sprawie .Najlepiej jechać po kimś i wymyślać bajki a może to ty jesteś do niczego i za tępy/a do tej pracy ?he?

lolo
@koniec świata

No i ciśnienie skoczyło ,czyli to co pisałem jest prawdą.I proszę się tak nie irytować, jak ktoś prawdę powie.Lepiej przyjąć na klatę i przemyśleć co i jak się robi.Z całego serca ROZUMU życzę.A co do trzymania w pracy to powiem tak; na początku obiecywane wsparcie,pomoc,BEDZIE SUPER, a prawda jest taka,ze totalne dno i jak pisałem najlepiej uciec na L-4 na pół roku może wtedy zacznie sie inne podejście do personelu. I jeszcze jedna sprawa, TĘPOTY, co do wykonywanej pracy,nawet najmądrzejsza osoba w takim bajzlu nie da rady i najlepiej wtedy powiedzieć, że ktoś to idiotą.Jeszcze raz ROZUMU!! życzę.Tylko wazelina w tej firmie jest AKCEPTOWANA COŚ INNEGO -ZŁE!!!!!

ktos

Mnie tez ostrzegano przed Pania Agnieszka ze jest taka i owaka ale poznalam ja i nie jest taka osoba jak mowila byla mila jak dzwoni to tez jest wporzadku uwazam ze wykonuje swoja prace i musi trzymac reke na pulsie.Pani Agnieszko niech sie Pani nieprzejmije ludzie gadaja i beda gadac

jolka

Zwolnienie dyscyplinarne art52 to ja pytam za co? może ciasto w kieszeń chowaly smieszni jesteście .pomyslcie zanim się bardziej osmieszycie

renia

ale z was glupie d...y sa . w lutym wylecialo w sumie 13 pan ze sklepow i 1 kierowca. jak ktos ma problemy z wykonywaniem swoich obowiazkow ,albo cos kombinuje to wylatuje...proste. bogu niech dziekuja te ktore nie dostaly dyscyplinarki TERAZ GŁÓWCIE SIE GŁUPIE D...Y KTO TO NAPISAŁ hahahahahahaha

remik

dobre pytanie ! co takiego zrobiły te trzy Panie a czego nie robiła ta czwarta co została? A co musiały zrobić te dwie panie które przyszły na ich miejsce? Na te pytania tylko moze odpowiedzieć wszechwładna pani koordynator agnieszka

boska
@remik

Czepiacie się P Agnieszki ,wykonuje swoją prace i to wszystko.Piszecie brednie o niej a jak przyjedzie do sklepu to chodzicie jak w wojsku i tu jestescie odwazne wypisywac o niej jak jest wredna.Gdy zaczynałam prace jedna z pracownic mi powiedziala ze lepiej zyc z nia w zgodzie to bedzie ok.Zawsze gdy jest problem mowimy jej o wszystkim zawsze nam doradzi i pomoze.Jestesmy wobec firmy w porzadku i niema najmniejszych problemow z P Agnieszka.A Panie z tesko same zapracowaly na to je spotkalo ,zamykaly wczesniej sklep to sie doigraly.

ratatuj

W cukierni REM Marco nie decyduje szef a koordynatorka to ona przeprowadza rozmowy i zatrudnia i to ona zwalnia a moim skromnym zdaniem szef nic nie wiem o powodach zwolnienia .Co to za koordynatorka która sama nic nie potrafi załatwić a wysluguje się personelem .a ten kto pomaga najszybciej wyleci . bo po co konkurencja żałosne ale prawdziwe

ktoś
@ratatuj

no właśnie się dowiedziałem , tam jedna dziewczyna wyleciała bo przyszła pomagać drugiej na inwenturze chociaż w cale w tym czasie nie przebywała w pracy po prostu przyszła jej pomóc i chyba o czymś tam nie zadecydowała MASAKRA co to się dzieje w tej firmie !! a z tego co wiem to ta czwarta co została świeta tez nie była tylko ta czwarta dostała tylko upomnienie a te wylecialy z hukiem !! Więc to wszystko prawda co tutaj piszą o tej PANI KOORDYNATOR!!

jola
@ktoś

podsumowując to wszystko co się stało na koniec Lutego to niezłego czadu dała nasza Pani Koordynator Agnieszka: wyrzuciła s hukiem 3 dziewczyny , czwartej dała upomnienie ( chociaż powinna ją też wyrzucić albo tym trzem dać takie samo upomnienie jak dała tej czwartej)i zastąpiła dwoma lizusami (które mieszkają blisko Tesco a musiały dojeżdżać do swarzędza co nie było im na rękę bo za daleko) I tak oto za jednym posunięciem rozwiązała swój problem Brawo ! Brawo ! piękny przyklad do naśladowania ja też chce w tej firmie zostać koordynatorem :-)

jolka

Wiadomość do szefa , proszę się bardziej przyjrzeć swoim pracownikom kto naprawdę pracuje a kto nic nie robi i najlepiej mu wychodzi wazeliniarstwo . Wazeliniarze prawdopodobnie nie macie w domu luster bo jak można sobie spojrzeć w twarz po czymś takim

ktoś
@jolka

okazuje się ze można , ale ale wyleciały 3 dziewczyny jak pamiętam i dziwi mnie co tam robi jeszcze ta czwarta? wszystkie 3 były winne a czwarta to święta była? czegoś tu nie rozumiem i co pracowała na zmianie z tą małą czarną w okularach i tylko ta mała wyleciała ? A ta co ? stała z boku i się tylko przyglądała? a właśnie i za co one właściwie wyleciały?

Zostaw merytoryczną opinię o Rem Marco - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Rem Marco?

Zobacz opinie na temat firmy Rem Marco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rem Marco?

Rem Marco