JOLMAS

Lipno

Opinie o JOLMAS

czapika

chciałam się dowiedzieć czy któraś z pań w tym momencie w jolmasie pracuje i mogłaby się podzielić swoją opinią na temat firmy - interesuje mnie przede wszystkim informacja czy u nich cokolwiek się nowego dzieje, a jeżeli tak to jaka jest szansa, żeby pracownicy mogli uzyskać lepsze warunki niż oferuje konkurencja ?

as

fajna kobieta pani jola tylko ze [usunięte przez moderatora] przez bliske jej osoby a niby take zaufane kikolanki hi hi

klijent 22

witam super sklep a gdzie jest ta pani Madzia ze sklepu na ulicy Kopernika bardzo mila i niezastapiony pracownik pozdrawiam

aga

Pani Jola- super kobieta!! Takiej szefowej ze świecą szukać. Po prostu człowiek- kochany człowiek.

Zostaw opinię o JOLMAS - Lipno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JOLMAS