Lisa Ferrera

Lublin

Opinie o Lisa Ferrera

ecik
użytkownik zarejestrowany

umowa o pracę jest, a więc i opieka medyczna i składki socjal ;) dla studentów możliwa praca np. na 0,5 etatu

do zdruzgotana

znam sprawę. aż szkoda pisać o chamstwie tej osoby - panny młodej. dostała ogromny rabat i jeszcze narzekała. sukienkę WYPOŻYCZAŁA z ekspozycji więc czego się spodziewała? bieluśkiej jak śnieg sukni??

Ania z Lublina

Zapraszam do salonu, przekonać sie osobiście a nie wierzyć jednej osobie . Ja osobiście bardzo polecam ten salon Ania z Lublina

zdruzgotana

Odradzam wszystkim młodym parom zakupow w tym salonie. Obsługa jest strasznie niemiła.Mało tego nie wywiązują się z zawartych umów.Są straszne problemy ze zwrotem wypożyczonej sukni.Trzeba wręcz się modlić żeby mała czarna grubaska potrafiła uprać sukienkę.

praca bardzo ciekawa. godziny pracy troche kiepskie, ale to chyba jedyny minus. polecam :)

Zostaw opinię o Lisa Ferrera - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lisa Ferrera