gromakk sylwia pospieszna

Gdynia

Opinie o gromakk sylwia pospieszna

Antek
użytkownik zarejestrowany

@vbghjkl faktycznie najczęściej ludzie ani nie komentują za bardzo pracodawcy, ani nie ma żadnych ofert pracy. Są zadowoleni, nie zwalniają się i spokojnie sobie żyją. Tylko pozazdrościć. Mam tylko nadzieję, że pojawią się nowe miejsca pracy, firma się w końcu rozwija :)

fabian jak zawsze bajami sypie.fachowiec wielki w opowiadaniu bajeczek jaki to on jest i co robił:)a nie rób do potęgi:)dużo [usunięte przez moderatora] . mało robić.

ic

kto widział program w tvn24 o tej firmie?

fabio

w taki sposób pokazujecie swoja inteligecjie,i pamietajcie ze jest w polsce cos takiego jak ochrona danych osobowych,ja osobiscie nie mam nic z tom firmom jesli uwarzacie inaczej to jestescie zalosni ,ale wystosuje odpowiednie pismo do administratora tego cyrku

CIEKAWE CZY PANI SYLWIA POSPIESZNA WIE CO SIE DZIEJE W JEJ FIRMIE.

roman

ZNAM TĄ FIRME,MASZ RACJE KOLEGO,TO NIE JEST FIRMA DLA NORMALNYCH LUDZI.ROBOTA MUSI BYĆ ZROBIONA ALE O KASIE MOŻNA POMARZYĆ.DZIADOSTWO

Zostaw opinię o gromakk sylwia pospieszna - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gromakk sylwia pospieszna