ADAM-BUD

Szczecin

Opinie o ADAM-BUD

wielki

Nie polecam tego oszusta !!!

ZNAM FIRMĘ ADAM-BUD ZE SŁYSZENIA I JAKO OSOBA KTÓRA TEŻ PROWADZI FIRMĘ, POWIEM KRÓTKO JAK KTOŚ SIĘ CZEGOŚ DOROBIŁ I STARA SIĘ TO UTRZYMAĆ PRZEZ CO JEST WYMAGAJĄCY TO ZAWSZE ZNAJDZIE SIĘ JAKAŚ OSOBA KTÓRA ZAZDROŚCI LUB PARTACZY ROBOTĘ A PÓŹNIEJ SIĘ OŚMIESZA. A TE OSOBY TO TAKIE KTÓRE NIC NIE POTRAFIĄ A PÓŹNIEJ NAJWIĘCEJ ZAMIESZANIA SIEJĄ I JESZCZE TRZEBA PO NICH SPRZĄTAĆ !!! [usunięte przez moderatora] P.S. GRATULACJĘ ZA BUD KRAKOWSKA 59 I INNE DOBRA ROBOTA.

Zostaw opinię o ADAM-BUD - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADAM-BUD