Ancom Sp. z o.o. Producent Nowoczesnych Technologii Elektronicznych

Kraków

Opinie o Ancom Sp. z o.o. Producent Nowoczesnych Technologii Elektronicznych

Daboni

Pracowałem w krakowskiej firmie Ancom sp. z o.o. do 2009 roku jako PH przy sprzedaży lokalizacji samochodów. Jak wszędzie raz było łatwiej, raz ciężej, ale osobiście bardzo miło wspominam pracę tam. Nie wiem jak jest teraz, rynek na tą technologię zmienił się przez te lata...

Opinie z pierwszej ręki są dla nas szczególnie cenne! Bądź pierwszy i podziel się swoim zdaniem z innymi użytkownikami.

Zostaw opinię o Ancom Sp. z o.o. Producent Nowoczesnych Technologii Elektronicznych - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ancom Sp. z o.o. Producent Nowoczesnych Technologii Elektronicznych