RESBEX

Przeworsk

Opinie o RESBEX

-Ty ananim --co ty do kościoła się przyjąłeś czy na budowę , że tak cały czas nie podoba Ci się picie , zawsze możesz zmienić robotę a nie narzekasz i narzekasz a siedzisz tam bo takiego dziada nikt nie chce co cały czas mękoli .Ale i tak Cię w którymś momencie znajdą i wypierdzielą za te beznadziejne komentarze.

ZXXZXZXZ

FIRMA POD KAZDYM WZGLEDEM BEZNADZIEJNA.JEDNYM SŁOWEM [usunięte przez admina]I TYLE.IM WIECEJ ROBISZ TYM MNIEJ ZARABIASZ(POZA TYMI CO PIJA Z KIEROWNIKAMI)ZAROBKI ZA CAŁY MIESIAC HARÓWKI W TYM [usunięte przez admina] TO 1500-1700ZŁ.ZDECYDOWANIE ODRADZAM TĄ FIRME!!!!!!

Zostaw opinię o RESBEX - Przeworsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RESBEX