B.J.B

Koszalin

Opinie o B.J.B

hilda

w sumie to hurtownie wyrobów tytoniowych zazwyczaj dają zlecenia

onklin

podbijam! czy wie ktoś coś więcej na temat traktowaniu pracownikow ????

andrej29

Pracuje w tej firmie od pól roku i zamierzam zmienić prace. Zarobki tak jak kolega wcześniej napisal czyli na przetrwanie. Obiecują podwyżkę po 3 msc lecz jej nie widać. Wyplata powinna wplywac max do 10 a tutaj wplywa 11,jezeli 10 wypada w piątek to dostajesz dopiero 13. Samochody nie sprawne,strach nimi jezdzic. Ogólnie nie polecam.

yazz

zarobki..to żarty, samochody zimą na letnich oponach oczywiście łysych, ta firma to nieporozumienie...lekko powiedziane

wykiwany

Oddz. Szczecinek praca dla desperata lub na przetrwanie nim się zatrudnisz to pogadaj z ludźmi tam pracującymi byłem 3 dni 4 odszedłem .Samochodem po 300 km bez koła zapasowego można zrobić na swój koszt ,opony łyse ,czekać trzeba za będą kilometry przejechane ,norma paliwowa przekrocz płacisz ,ktoś cie stuknie co z tego ze Oc tobie potrąca,(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o B.J.B - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B.J.B