Partner VECTRA S.A.

Ruda Śląska

Opinie o Partner VECTRA S.A.

fdfdfdfdf

dramat dramat i jeszcze raz dramat. Do tego umowe ktora jest W TRAKCIE potrafia zmieniac jak im sie widzi. Po prostu przywoza Ci aneks albo nowa umowe (z nizsza wyplata) i tyle. Jak nie podpisujesz to papa

Andrzej

brak możliwości rozwoju zawodowego , minimalne zarobki , brak umowy o pracę , znaczące opóźnienia w płatnościach .

Masz wiedzę na temat firmy Partner VECTRA S.A. ? Podziel się swoją opinią i pomóż kandydatom do pracy.

Zostaw opinię o Partner VECTRA S.A. - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Partner VECTRA S.A.