BLACHARSTWO I MECHANIKA SAMOCHODOWA - JACEK GRYC

Tarnowskie Góry

Opinie o BLACHARSTWO I MECHANIKA SAMOCHODOWA - JACEK GRYC

Darek

BLACHARSTWO I MECHANIKA SAMOCHODOWA - JACEK GRYC to naprawdę fajna firma, robili mi dwa razy samochód, nie wyciągają kasy, nie robią problemów, jest spoko

andrzej porsche

znają się na rzeczy ! wysoki poziom i niskie ceny ! bardzo wysoka jakość wykonywanych usług

jasio 602

Napewno profesjonalizm na sto procent,ale sami jeżdżą i sprzedają sztrot-to albo oszustwoalbo naprawiać nie potrafją-szęśliwy kupiec samochodu od Pana (usunięte przez administratora)

PIOTR

BARDZO PROFESIONALY SERWIS GORĄCO POLEWCAM

Inteligent
@PIOTR 02.01.2015 15:13
BARDZO PROFESIONALY SERWIS GORĄCO POLEWCAM

A.W.
@Inteligent 14.11.2016 15:51
Chamstwo arogancja i brak podstawowej podstawowej wiedzy o naprawach to ich wizytówka.omijać z daleka....

Jestem bardzo ciekaw jaką ty masz wiedzę o naprawach. Swoim wpisem przekonałeś mnie co do twej "inteligencji" i chamstwa o którym piszesz.

Zostaw opinię o BLACHARSTWO I MECHANIKA SAMOCHODOWA - JACEK GRYC - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BLACHARSTWO I MECHANIKA SAMOCHODOWA - JACEK GRYC