JASOPELS Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o JASOPELS Sp. z o.o.

gfd
użytkownik zarejestrowany

hej hej zauwazylem ostatnia oferte pracy od nich na stanowisko kierownika magazynu w Obornikach do zadan nalezy prowadzanie przyjęć do systemu,odpowiednie rozmieszczenie i przechowywanie przyjętego towaru

Romek

Praca Spoko, Pieniadze zawsze na czas, brygada wporzadku. A wszystkich idiotow stylu WUJAS firma szybko wykosila, bo nikt cfaniakow i leniwcow nie chce w firmie, tyle w temacie. Dobrze pracujesz zostaniesz doceniony.

jaso

Pracuję w Jasopelsie 2 lata i nie narzekam godziny spoko i płatności też całkiem całkiem. wujas co ty wygadujesz za głupoty

wujas

Nie polecam nikomu, wyzyskiwacze jakich malo... no chyba ze chcesz duzo pracowac a malo zarabiac :)

Zostaw opinię o JASOPELS Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JASOPELS Sp. z o.o.