HR PROFI

Koszalin

Opinie o HR PROFI

igor

AAA, ostatnie przyjecia był w 2014 roku, teraz Hr Profi chyba już nie działa.

myszka

Wypłacają, ale nigdy w terminie, na umowie masz jedno, a do łapy dostajesz troszke wiecej, śmieszne umowy na 50 zł. Dostałam taką, życze powodzenia w upokażaniu ludzi! O swoje pieniążki " nie z umowy" - bo na umowie zarabialam 50 zł na miesiac musiałam wydzwaniac i prosić jak jakiś żebrak! I dziękować prawie całując po stopach że mogłam tam pracować ! żałosne!

Auditor

Wypłacają wszelkie należne środki, zespół się nie zmienia od lat. Podaj swoje dane - sprawdzimy czy rzeczywiście nie dostałeś wynagrodzenia

Zostaw opinię o HR PROFI - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HR PROFI