SALON FRYZJERSKI CAMILLA MAIN STOPCZYŃSKA KAMILA

Opinie o SALON FRYZJERSKI CAMILLA MAIN STOPCZYŃSKA KAMILA

anonymous

byłam u pani Kamilii we wrześniu bo przyjechałam z Warszawy na wesele .Mój wybór padł właśnie na ten salon urody.Pani Kamila poświęciła moim włosom tyle uwagi jak żaden fryzjer do tej pory.Pełen profesjonalizm i cudowna atmosfera sprawiła że na weselu czułam się wjątkowo.Gorąco pozdrawiam Panią Kamilę. Joanna

Zostaw opinię o SALON FRYZJERSKI CAMILLA MAIN STOPCZYŃSKA KAMILA - Stargard Szczeciński

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SALON FRYZJERSKI CAMILLA MAIN STOPCZYŃSKA KAMILA